Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Akik tiltották az exüket a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik tiltották az exüket a közösségi oldalakon, azok örökre?

Figyelt kérdés
Vagy valamikor oldottátok őket? Ha igen, mikor?
2021. febr. 28. 19:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
98%
akit tiltok örökre tiltom, nem szoktam nézegetni a tiltottak listáját sose, azt se tudom, ezt hol találom.
2021. febr. 28. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Igen, örökre.
2021. febr. 28. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Én volt, hogy meggondoltam magam, de nem sokáig tartott a meggondolásom, amint lehetett, 2 nap múlva tiltottam is vissza. De amilyen hülye vagyok, álprofilról azért ránézek gyakran. De nekem az a lényeg, hogy ne tudjon üzenni.
2021. febr. 28. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Ez a bajom nekem is. Gondolkodtam rajta, hogy feloldom, mert mostmár egész jól vagyok és elfogadtam a helyzetet. De ha belegondolok, hogy írna, ahhoz meg nincs kedvem.
2021. febr. 28. 20:32
 5/11 anonim ***** válasza:
Nem oldom fel. Akit letiltok annak oka van.
2021. márc. 1. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%
#4 emiatt ne aggódj, nem fog írni. ;)
2021. márc. 1. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
61%
Én nem letiltottam, hanem letöröltem. Tudtam, hogy vége örökre, de azt is tudtam, hogy ugyis felzklatna minden vele kapcsolatos eletesemeny... Minek?
2021. márc. 1. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Csak úgy nem tiltottam le senkit, csak aki megérdemelte, ezért nem gondolom meg magam soha. De aki engem töröl vagy tilt azt már vissza se engedem hogy jelöljön
2021. márc. 1. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

#6

pont ma írt, fel sem kellett oldanom... megoldotta új telefonszámról :D

2021. márc. 1. 11:35
 10/11 anonim ***** válasza:
Letiltom, mert írkálnak. Valamelyik több év után is, új profilról.
2021. márc. 1. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!