Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Jól tettem, hogy elhagytam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól tettem, hogy elhagytam amiért rá akart beszélni egy olyan dologra, amit én nem akarok?

Figyelt kérdés

A párkapcsolatunk elején megbeszéltük a barátommal, hogy én (jelen állás szerint) egyáltalán nem szeretnék gyereket. Mivel ő szeretne, ezért mondtam neki akkor is, hogy megértem, ha ő ennek tudatában inkább nem menne bele egy kapcsolatba. Kb. fél éve voltunk már együtt amikor elkezdte egyre sűrűbben felhozni a témát, ami engem nagyon zavart, mert az volt az érzésem, hogy minden kis monológjával meg akar győzni a gyerekvállalásról.

Nem tudom jól döntöttem-e, hogy szakítottam, viszont egyrészt nekem sincs jogom húzni az idejét, másrészt úgy gondolom, hogy ennél nagyobb ellentét nem is lehet a két fél között.

Sajnálom, hogy egyáltalán belementem ebbe, tudhattam volna, hogy csak fájdalmat okozok neki és magamnak is, ha nem most, akkor évek múlva, amikor rájön, hogy ő mégis azt az életet akarja élni, amit én nem tudok neki megadni.

Szóval nagyon sok fájdalom van bennem, nagyon hiányzik és nagyon szeretem de mégis úgy gondolom ez volt a legtisztább dolog. :(

Volt esetleg bárki, akik egy ilyen ellentétet valahogy áthidaltak? Akár úgy, hogy az egyik fél lemondott a gyerekről, akár úgy, hogy sikerült rábeszélni?



#szakítás #gyerekmentes #gyerekmentespárkapcsolat
2021. febr. 28. 19:58
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
98%

Ha tényleg ugy érzed, hogy hajthatatlan vagy a gyerekkerdesben, akkor jól tetted.

De ha ugy gondolod, hogy Te is szeretnél, csak nem most hanem pl fél-1 ev múlva biztosan akkor meg tudjatok beszelni.

De ő nem valószínű, hogy lemond a gyerekről.

2021. febr. 28. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
93%

Nagyon jól tetted.

Én is voltam hasonló helyzetben, azzal a különbséggel, hogy én férfi vagyok és én úgy voltam vele, ha ő akar gyereket, rendben.

Azóta kiderült, hogy a bűbáj csak addig tartott, amíg meglett amit akart.

A gyerekünket nagyon szeretem, de az anyját már nem :(

2021. febr. 28. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
28%

2-esnek irom:

Hozzatok helyre a kapcsot, légyen több kettesben töltött idő, randizzatok. Biztos vissza lehet hozni a szerelmet:) mar ha volt

2021. febr. 28. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
90%
Hát ez az! Már ha volt...
2021. febr. 28. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 FoxtrotLidérc ***** válasza:
100%
Szerintem ha ez nem összeegyeztethető a terveiddel, és végképp nem akarsz gyereket, akkor jól tetted. Vagy elfogadja, vagy leléphet.
2021. febr. 28. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
93%

2es. Nem azért hidegül el a legtöbb nő ilyenkor mert megkapta ami kellett.. Ilyenkor megváltozik a nőnek is a teljes élete, nem csak a párja lesz akiért él hanem a gyerek is. Emiatt fontos idejekorán felismerni ezt az állapotot és tenni a kapcsolatért. Mondom ezt úgy mint anya és feleség. A napom úgy nézett ki gyereknélkül, hogy felkeltem reggel 7kor reggelit és ebédet csomagoltam a férjemnek meg magamnak, elpakoltam a konyhát magunk után, együtt megkávéztunk, meló, utána közös vacsi, futás vagy edzés, tvzés, fürdés, szex. Mióta megvan a pici azóta meg 6kor kelés, gyereknek reggeli készítés, de a férjemnek csak egy kávét tudok csinálni mert a kajára nincs idő mert a pici éhes, amíg megissza a kávét én etetek, ő meló, én a gyerkőccel otthob, mire hazaér ő vacsizik, én a gyereket etetem, aztán elmegyünk együtt sétálni, fürdetés, és én kidőlök.. Mióta megbeszéltük hogy ez így nem jó, azóta próbálunk többet együttlenno, pl a közös séta is ezóta van. Próbálok napközben pihenno hogy este többet lehessek vele, ő meg este még csinál pár házimunkát hogy ne azzal teljen az én estém nagy része hogy takarítok amikor vele is lehetnék. Szerintem meg kell beszélni ezt..


Bocsi Kérdező, a te kérdésedre válaszolva:Jól tetted, még időben. Ha nem ugyanazt várjátok az adott kapcsolattól, akkor jobb ha külön váltok. Így megadjátok az esélyt magatoknak és a másiknak is hogy találjon olyat, akivel megegyeznek a célok és boldogok lehettek.

2021. febr. 28. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Az egyetlen helyes döntést hoztad meg.
2021. febr. 28. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 peca1000 ***** válasza:
14%

Szülni kell kérdező!


Fogy a Magyar! :)

2021. febr. 28. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
60%

#8-as :

Ria Ria HUNGÁRIA

2021. febr. 28. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 FoxtrotLidérc ***** válasza:
100%
peca1000: Akkor hajrá!
2021. febr. 28. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!