Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan léptetek túl az első...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan léptetek túl az első nagy szerelmi bánatotokon? Főleg ha meg is csaltak?

Figyelt kérdés

Nyáron voltam életemben először szerelmes. Augusztus elején ismerkedtünk meg egy házibuliban. Csak reggel lett volna busz, így nála aludtam. Nem volt semmi (mármint szex), de végigbeszélgettük és csókolóztuk az éjszakát. Kalandnak indult, de kapcsolat lett. Rengeteget jártunk ki együtt, vagy csak egész napokat egymásnál töltöttük. Én 17 voltam akkor, ő 25. És kezdem érezni, hogy nem szeretett, csak jó volt velem szórakoznia. Januárban szakított velem, elhagyott egy másik nőért, aki vele egykorú. Foylton magamat hibáztatom, amiért biztos gyerekes voltam, nem voltam érett és nem tudtam megadni neki mindent. Pedig én annyira szerettem. A szüzességem is neki adtam. Bemutattam otthon, terveztük hova megyünk nyáron nyaralni és egyik hétről a másikra ez lett. Alig 3 hónapot voltunk együtt, de az egy nagyon intenív 5 hónap volt. Annyira hiányzik, hogy belepusztulok. Enni se tudok.

Hogyan lépjek túl rajta? Annyira fáj, hogy én minden bizalmam odaadtam neki és mégsem voltam elég jó.


2021. febr. 28. 21:59
 1/5 A kérdező kommentje:
2 hónap kavarás, 3 hónap kapcsolat
2021. febr. 28. 22:00
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Én másfél évet voltam együtt (16-17 évesen) az első barátommal akinek szintén a szüzességem adtam. Ő is másèrt dobott, vagyis inkább másokèrt, mert mèg èlni akart. Amit most már meg is èrtek, de akkor vérig voltam sèrtve.

Első napokban folyton sírtam, azt gondoltam sosem leszek többet olyan szerelmes és nem fogok jobbat kapni. Egy biztos: tuti, hogy csak jobbak vannak annál az embernèl aki megcsal, otthagy. Most tudom, hogy neked is remènytelennek tűnik minden, de hidd el, hogy idővel jobb lesz és erősebb leszel. Én próbáltam úgy tekinteni az egészre, mint egy lecke. Sokat analizáltam, hogy milyen volt a kapcsolat, miken veszekedtünk, mi működött jól és mi nem. Aztán próbáltam tanulni belőle, pl elég sok felesleges dolgon hisztiztem, ami szintén rontotta a kapcsolatot, erre aztán a következő kapcsolatban sokkal jobban odafigyeltem. Szó szerint egy lecke volt, amiből megtanulhattam a legtöbb dolgot, hogy aztán a megfelelő szemèllyel jól működhessen a kalcsolatom. És így is lett, pár hónap múlva találkoztam a mostani párommal akivel azóta 6eve vagyunk együtt. 😊

Már elmúlt minden düh, frusztráció az egykori sèrelmeim miatt, hisz ezek is hozzájárultak, hogy most itt vagyok,ilyen vagyok ès így alakult az èletem.

Próbáld meg te is ebből a szemszögből nèzni ezt az 'èlmènyt' úgymond. Koncentrálj a jó dolgokra, járj el kikapcsolódni amennyire lehet mostanában és tölts időt a barátaiddal, családoddal.

2021. febr. 28. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Engem is megcsalt az első szerelmem, ő volt az első lány az életemben. Minden első vele történt. Már el is akartam volna jegyezni, gyűrűt is szeretem már. Végül megcsalt mert eléggé szeretethiányos volt még mellettem is, nem volt jól lelkileg és közelengedett magához másokat. Aztán próbáltam megbocsátani de már sose volt az igazi, így végül szétestünk.

Ledobtam 10kg-t, volt hogy xanaxot szedtem nagyon szarul voltam.


Az volt a gyógyulásban a segítő, hogy közeli barátokkal kimozdultam, volt hogy meghallgattak, volt hogy csak csendben ültünk és mellettem voltak. Aztán apránként elkezdtem ismerkedni online, találkozgatni, végül lett aki közelkerült hozzám. Végül az exem utáni első dolgok lezárólag hatottak bennem, mással való első csók és első lefekvésnél éreztem azt hogy lezárult és már a múlt, emlék.


Azóta már nevetve tekintek vissza. Emlék, tanulság. Van hogy még jót is kívánok neki amikor épp eszembe jut.


Mindenképp az idő gyógyítani fog, légy türelmes és kapcsolódj emberekkel, barátokkal találkozó, beszélgetés ... a legrosszabb ha a szobádban rekedsz csendben egyedül.

2021. febr. 28. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld meg ne úgy nézni a történteket ,hogy "mindent oda adtam de kevés voltam ". Nem hibáztál semmiben.Ha benne nem alakult ki érzelem irántad,az az ő szegénységi bizonyítványt,hogy máshoz futott miközben nyaralás tervezgetés helyett akár őszinte is lehetett volna. Vedd körül magad a szeretteiddel ,barátokkal.Sírd ki magad de előtte soha és mindenekelőtt tiltsd le ne nézegesd mit csinál. Saját magad dolgát nehezíted meg vele.
2021. febr. 28. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Gimiben nagyon szerelmes voltam egy lányba aki 2 évvel idősebb volt, ő viszont elutasított. Ennek ellenére ő volt a nagy szerelmem, amíg gimibe járt amikor megláttam mindig előhozta az érzéseim, más nőre nem tudtam úgy nézni. Amint leérettségizett és már nem láttam, pár év alatt elfelejtettem, idő neked is segíteni fog.
2021. febr. 28. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!