Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan lépjek így túl?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lépjek így túl?

Figyelt kérdés

Szakitottunk exemmel, mert már mindkettőnk lépni akart. A dolog legrosszabb része az,hogy egy lépcsőházban lakunk, én az elsőn, exem a 3.on. Teljesen elvoltam addig, még 3 napja nem kezdett el mindenféle nőket felvinni magához, van hogy egyszerre 2 nőt karolt át, és úgy mentek fel exemhez. Semmit nem érzek a szánalman kívül exem iránt, mégis valamiért zavar a dolog. Hogyan lépjek így túl a dolgokon ha mindennap látom? Idővel enyhülni fog a fájdalom? Minden tanácsot elfogadok.

Köszönöm ha elolvastad.


2021. márc. 2. 19:50
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Természetes, hogy zavar, szerintem idővel el fog múlni, főleg ha te is találsz valaki mást.
2021. márc. 2. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha te is találsz valakit akkor sokkal jobb lesz.
2021. márc. 2. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Elköltözni nem tudsz esetleg? Vagy saját lakásról van szó? Sokat segítene, ha nem látnád. Esetleg egy albi, addig a sajátod kiadod?
2021. márc. 2. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
43%

20.08

Szerinted tehàt az a megoldàs, hogy elmenekül, ha gondja van?

Na ne vicceljünk màr. Elmúlik, ne figyeld, ezentúl ugyan olyan lakótàrs, mint bàrki màs .

2021. márc. 2. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!