Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan tudtátok elengedni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudtátok elengedni?

Figyelt kérdés

Eddig se volt valami szuper a kapcsolat hiszen majd 1000 km-re dolgozik alig láttuk egymást. Ebből adódóan voltak viták, mert nekem ez nagyon rossz. De nem tudod megválasztani kit szeretsz


Szeretem,de 2 hete az anyja is elkezdett kavarni, csúnya dolgokat mondott nekem amit párom nem hitt el.


Két munkahelye is van fáradt is,de kb 2 szót ha beszélünk.


Max este felhív annyira hogy jó éjt...


De úgy érzem itt a finish... Nincs mellettem amikor kéne, nem véd meg, fizikálisan se tudom átölelni, videóban is a telefonhoz beszélek nem hozzá.


Hiába a szerelem el kell engedjem :(


Mit tegyek?



2021. márc. 6. 17:07
 1/5 anonim ***** válasza:

"De nem tudod megválasztani kit szeretsz"


dehogynem, hát hogyan jöttetek össze, odasétált melléd aztán hirtelen kézenfogva mentetek vagy mi?


Gondolom amiatt is nehéz h nincs hirtelen egy legalább ilyen vagy jobb parti akihez lehetne menni. Keress egyet.

2021. márc. 6. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Kettő versenyző volt akkor... Volt ő és volt egy kb 10 km-el odébb. A közelivel nem alakult ki nem volt mi megfogjon benne.


Kicsit olyan tutyi mutyi volt.

2021. márc. 6. 17:16
 3/5 A kérdező kommentje:

Nem tudom való-e nekem kapcsolat :( eddig besültem az összessel első kapcsim 6 év ebben megcsaltak max egy évet voltam együtt mással :(


Nem mindenkinek való kapcsolat szerintem nekem nem

2021. márc. 6. 17:17
 4/5 anonim ***** válasza:

csak azért mert eddig nem a megfelelővel voltál és/vagy te sem vagy még egészen megfelelő fenntartani egy kapcsolatot, nem kell bedipizni.

gondold végig mit csináltál jól, értékeld a beletett munkád és amin ugy érzed érdemes lenne saját magad miatt változtatni, azért kezdj el tenni.

2021. márc. 6. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Üdv a klubban... mi is nagyon messze vagyunk egmástól.

1300km.. és nagyon régóta nem találkoztunk

2021. márc. 6. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!