Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Melyik volt életetek legneheze...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik volt életetek legnehezebb szakítása, és mennyi ideig tartott, mire túltettétek magatokat a másikon?

Figyelt kérdés
Illetve mit éreztetek a szakítás utáni hetekben?

2021. márc. 14. 12:03
 1/8 anonim ***** válasza:
94%
Az első és soha nem tettem túl magam rajta. A többi egy napig se érdekelt, csak árnyékai voltak. Érte ma is fáj a szívem közel 8 év után.
2021. márc. 14. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hú baz#meg. Nem nyugtattal meg. Nálunk lehet ma lesz szakítás (most a másikon múlik, hogy ad-e új esélyt nekem vagy szakít), de mielőtt beszélek vele, gondoltam kiírok egy kérdést, hogy felkészítsem magam a szakításra és talán megnyugtató választ kapjak szakítás esetére, hogy igenis túl lehet lépni exen :D
2021. márc. 14. 12:09
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha ilyesmin gondolkodsz, akkor szerintem túl fogsz tudni lépni. Amikor beleőrülsz a másik hiányába, akkor nem jut eszedbe, hogy talán jobb lehet.
2021. márc. 14. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Alessandro10 ***** válasza:
90%

Nekem közel 2 év után se sikerült teljesen túltennem rajta magam.

8 évet kívánok küzdöttem a kapcsolatunkért, a családomért, meg előtte a hosszú éveket amíg a felépítettem mindent.

Most már itt állok és kezdhetem elölről az egész életem.

Nagyon nem könnyű.

Persze mindenem megvan, az egészségemmel sincs baj, de újra felépiteni az elmúlt több évtizedet hatalmas a feladat.

2021. márc. 14. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
81%

Szakítás után ismertem fel, hogy az exem nárcisztikus. Szakítás után sem hagyott békén, pedig egy új nő miatt dobtam, azóta is vele van...

Mikor szembesültem ezzel és tájékozódtam a témában, elsírtam magam, az erről szóló videókat nézve, mert minden egyes dolog igaz rám, amit elmondanak. Az utána való sóvárgás, a reménykedés, hogy visszatér az életembe, minden bántása ellenére. Az álmatlan éjszakák, a rémálmok, a pánik rohamok. Hogy egész álló nap ő jár a fejemben. Borzasztó. Nem értettem, miért vagyok ilyen állapotban és azt hittem, bolond vagyok, amiért ilyen nehezen viselem a szakítást. Így, hogy rájöttem, miben is voltam benne, egy fokkal "jobb", mert mostmár tudom, hogy ő beteg és ő tette ezt velem, nem én vagyok a teljesen kattos..

Hogy a kérdésedre is válaszoljak, 4 hónapja szenvedek. Mostmár tényleg megfogadtam, hogy rá sem nézek sehol. Ismerősöket is megkértem, hogy ők is tiltsák le. Az összes telefonszáma blokkolva van. Erősnek kell lennem, különben sosem lesz vége. Remélem, hamarosan jobb lesz.

2021. márc. 14. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Mi 3,5 éve vagyunk együtt, egyszer volt már egy szakításunk a kapcsolat első 10 hónapa után, akkor 4 hónapot voltunk külön, de felkeresett és sikerült megbeszelni, sőt meg is oldani azokat a problémákat, amik miatt szakítottunk.


Viszont jöttek más típusú problémák, kicsit összetettebb dolgok, amik miatt megint ide jutottunk és sajnos az én toleranciaszintem már a béka segge alá került és mindenért hisztiztem, amit ő érthető módon egy ideig toleralt, de aztán besokallt.


Szóval mi már egyszer szakítottunk, talán ezért is van bennem az, hogy az első pofon a legnagyobb. Bár akkor se sikerült tultennem magam rajta abban a 4 hónapban..

2021. márc. 14. 13:13
 7/8 anonim ***** válasza:
82%
Amit leírtál, nem nagyon aggódnék, hogy azon hogy lépek túl. Nem passzoltok és ezt idővel úgyis így fogod látni, hogy jobb, hogy így alakult. Hány évesek vagytok, első kapcsolat?
2021. márc. 14. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Kórházba kerültem, akkor még úgy tudtam, minden rendben. Együtt is éltünk, gyereket terveztünk, minden klappolt. Aztán mikor már épp kijöttem volna, bejött hozzám, hogy mostantól nem jöhetek haza, bezsákolta a cuccaim és kidobott az utcára xD Kegyyetlen volt, a haveroknál csöveltem, aztán még jó egy évig halál depressziós voltam, ittam is mint a gép. Szakítás után még húzd meg ereszd meget játszott velem, még fesztiválra is elmentünk együtt, én nagyon szerelmes voltam, aztán mikor már kezdtem volna kigyógyulni belőle, elkezdett bombázni azzal, hogy kezdjük újra. Két randit ért meg a dolog, aztán én vetettem végleg véget a történetnek. Mocskos rossz érzés volt, senkinek se kívánom.
2021. ápr. 15. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!