Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Bunkó módon fogalmaztam?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bunkó módon fogalmaztam? Nagyon leépítő szöveg?

Figyelt kérdés

Szép szavak hangzottak el, de mögöttes tartalom nem volt, mármint nem mutatta ki vagy bizonyította azt, amit állított.


Ezt írtam. "Ezek szép szavak, de a viselkedésed alapján nem úgy tűnik, mintha fontos lennék neked. Ha valaki fontos neked, azt másképp kellene kifejezni. És ne csodálkozz azon, ha a viselkedésed miatt előbb-utóbb nem veszik komolyan a közeledésed. Udvarolni egy nőnek nem így kell. Kapd össze magad, mert nagyon elvagy ebben a témában maradva.Szia"


Nem akarom ezt a srácot elüldözni, mert megkedveltem, de sok dolog van, ami nem tetszik nekem. Ahogyan viselkedik, szerintem néha botrányos. Nem hiszem, hogy tudja, hogyan kell egy nővel bánni. És őszintén szólva kicsit elegem van abból, hogy valamit ezerszer elmondok, hogy ezt nem kedvelem és ugyanazt folytatja.



2021. márc. 16. 14:12
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Lehet szexelni szeretett volna veled. Vagy valami komolytalan, összejárogatós kapcsolatszerűséget. 32 éves vagyok, nem hittem volna, hogy a harmincas korosztálynál ez ennyire gyakori amíg bele nem futottam kétszer is másfél év alatt. Jött a beetetés. Mikor elkezdtem megbízni bennük, meg jöttek az érzelmek akkor lett nagy koppanás. Az egyiknek volt egy több éves párkapcsolata, a másiknak meg rajtam kívűl nem is tudom hány ilyen “barátnője”.
2021. márc. 16. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
20%

Vajon miért érzem úgy, hogy a tegnapi kérdező pörög újra és újra ugyanazon a témán?


https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarsk..


Valahol azért az sem normális, ha valaki ennyit rugózik egy szarságon.

2021. márc. 16. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Azt mondta, hogy komoly kapcsolatot szeretne és amikor anno rákérdeztem, hogy miért nincs barátnője és mióta, azt mondta, hogy lassan másfél éve, mert a mai nők nem azt szeretnék és nem úgy, ahogyan Ő. Amikor rákérdeztem, hogy ez mit jelent, azt mondta, hogy egyvalakivel a legjobb hosszabb távon. Állítólag mielőtt engem megismert 3 lánnyal találkozgatott, de egyik sem akart komolyat. Ami érdekes. Azt amúgy nem gondolom, hogy semmi lelkiismerete nincs, mert egyszer amikor videós beszélgetés közben elsírtam magam, mert akkor is valami bántott, az nagyon megviselte. Tudom, mert napokig hívogatott utána és nem tudom hányszor mondta el, hogy ne haragudjak és nem akarta. Nem tudom igazából. Az egész egy nagy kérdőjel
2021. márc. 16. 15:06
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

A 32 éves válaszoló vagyok ismét. Nálam is ilyesmi volt. Nagyon nagyon tepertek az elején. Ők jajj de szerelmesek. Közös programok minden amit eltudsz képzelni, telefonhívások, romantikus szeretkezések. Mikor kezdtem komolyan venni őket, akkor meg mintha kicserélték volna őket. Elmaradozó esti telefonálások, aztán ritkább üzenetek, ritkább randik. Majd a randi központja a szex lett. Végül kibújt a szög a zsákból.


Én úgy vettem észre, hogy a kezdeti hódítás vonzza őket. Mikor megszereztek, utána már nem volt miért küzdeni így úgy érzed magad, mintha valamit elrontottál volna. Közben meg csak az van, hogy rossz emberben bíztál meg. Az utolsó pillanatig esküdöztek, hogy komoly volt a szándékuk, igazak az érzéseik. Persze, csak aki igazán szeret az nem hagy kétségek között hanem egyenesen közeledik. Azonnal érzed, hogy téged akar mert mindent megtesz érted és nem csak akkor mikor ráér vagy mikor épp “minden rendben” van. Ha viszont belebolondultál úgy ahogy régebben én beléjük akkor sokáig fog tartani mire kinyitod a szemedet és észreveszed azokat az apró részleteket amik felett most lehet elsiklasz. Én sem értettem sok mindent, még pedig azért mert voltak dolgok amiket nem akartam észrevenni. Azok a dolgok voltak a hiányzó darabok a puzzle-ből. :))

2021. márc. 16. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem alig várta már ezt a levelet.

Egyetértek a 32 éves válaszolóval.

Nem vesztettél semmit, majd meglátod, milyen az, ha igazán szeret valaki.

2021. márc. 21. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!