Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Exemmel megbeszeltuk, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Exemmel megbeszeltuk, hogy baratok maradunk. Neki mar van mas, nekem nincs. Kb. minden nap keres. Ez nem sok egy kicsit?

Figyelt kérdés
2021. márc. 18. 19:17
 1/9 anonim ***** válasza:
87%
De, sok. De ne reménykedj, max akkor akar majd visszamenni hozzád, ha az új nem válik be. Én ehhez nem asszisztálnék a helyedben.
2021. márc. 18. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Eszemben sincs remenykedni. Azert mentem bele, mert engem mar nem igazan erdekel. Csak nem ertem ot meg, mert nincs olyan baratom akivel heti 4-5x irok/beszelek.
2021. márc. 18. 19:22
 3/9 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
88%
Kopjon le a francba. Tudni akarja, hogy mikor pasizol/nőzöl be, kizárólag ezért tartja veled a kontaktot, van egy olyan sanda gyanúm. Neki lett új kapcsolata, de téged mégis talonban akar tartani amolyan másodhegedűsként, ha mégse válna be, akkor legyen kihez visszarohanni.
2021. márc. 18. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy az új kapcsolatában nem kap meg valamit, amit tőled megkapott, akár intellektuálisan, akár érzelmileg. Melyikőtök szakított?
2021. márc. 18. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
53%
Töröl, tilt. Ez a szakítás. Amit ti csináltok, az csikicsuki.
2021. márc. 18. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Igazabol en de nem banta. :D
2021. márc. 18. 21:46
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Akkor ez biztos nem egy mindent elsöprő szerelem volt. :D Arra tippelnék, hogy megerősítésre, támogatásra vágyik a részedről. Netán ilyen anyáskodó/menedzser szerepet töltöttél be mellette? Lehet, hogy az új kapcsolata csak amolyan "jó a szamár is" típusú viszony. Ha soknak érzed, koptasd le őt valahogy, mert amíg nem teszed, azt hiheti, hogy még visszakaphat.
2021. márc. 18. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

A story nagyon ismerős, csak én az 'újcsaj' vagyok. Az emberem minden áldott nap írkált az exével. Mert ők csak haverok címszó.

A te szemszögedből: mi a fenéről írogattok nap mint nap? Az új asszonynak nem tűnik ez fel?

Félre ne érts, nem téged akarlak bántani. Jó lenne megérteni ennek a pszichológiáját.

2021. márc. 18. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

8-as:

Attól függ, miért szakítottak.


Ha azért, mert kihűltek az érzelmek, de barátok akartak maradni (mert pl. már a kapcsolat előtt is barátok voltak), akkor normális, hogy beszélnek. Persze, az, hogy minden nap, az fura és engem is zavarna.


Ha más okból kifolyólag szakítottak, akkor abszolút nem normális, hogy beszélnek. Ilyenkor legjobb, ha minden kapcsolatot megszakítanak.

2021. ápr. 1. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!