Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Meglehet változtatni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meglehet változtatni egy ember benyomását rólad?

Figyelt kérdés

7 hónappal ezelőtt (tehát már nem most) szakítottunk a párommal. Nem szeretném nagyon taglalni, de iszonyatosan gáz voltam a kapcsolat alatt és után is...


Azóta sok érdekes és furcsa dolog történt velem, megváltoztam. Tudom kamu dumának tűnik de tényleg. Ezt ő is észrevette vagy facebookon vagy ismerősök által, nem tudom, a lényeg hogy megkeresett engem hogy találkozhatnánk ha akarom.


Én még nem igazán felejtettem el őt, de már nem vagyok olyan mániákus mint anno. Egyszerűen csak tudom hogy egy jó ember... És most találkozni akar velem. Kitudja milyen célból. De szeretném ha másképp tekintene rám mint anno.


Vajon ezt el lehet érni azzal ha az "új önmagamat" adom, vagy a szemében mindig is az a gáz fruska leszek?


Veletek volt már olyan hogy valakit nagyon gáznak tartottatok aki később megváltozott?



2021. márc. 19. 00:53
 1/7 anonim ***** válasza:

Ezt nem lehet megjátszani, ha ténylegesen megváltoztál azt majd megítéli ő, de ha direkt erőlteted annak nem lesz számodra pozitív vége.


Kivételek akadnak pl. Ted Bundy aki ezt simán eljátszotta az egyik exének, csak azért, hogy megalázhassa, de ő az a fajta pszichopata volt aki sosem esett ki a szerepéből. De őt ne nagyon akard utánozni.

2021. márc. 19. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Téged akar és rajtad múlik mi lesz
2021. márc. 19. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mo.-n kizárt, a zemberek kvázi rögtönítélő bíróságot játszanak.
2021. márc. 19. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Az a baj, hogy vannak olyan emberek, akik képesek kifordítani magadból. Nem azért, mert rosszak, vagy bármi. Egyszerűen ilyen hatással vannak rád. Ha ő is ilyen, akkor hiába szedted magad össze valójában a hétköznapjaidon, ha szembe kerülsz vele pontosan ugyanaz az idióta leszel, mint anno. Legalábbis velem így volt. Hiába rajongtam kb az illetőért, fejlődtem rengeteget, 2-3 év múlva is zakkantként viselkedtem, ha találkoztunk. Inkább örökre megszakítottam vele a kapcsolatot, jobban jártam.

De drukkolok, hogy a te eseted teljesen más legyen, mert nem lehetetlen. Viszont ne feszülj rá, ne akarj mindenáron bizonyítani. Csak próbáld meg tudatosan elengedni a dolgot, és úgy viselkedni vele, mint bárki mással. Aztán vagy megváltozik a véleménye, vagy nem. Erre senkinél nincs igazán ráhatásod, hacsak nem vagy mesteri manipulátor.

2021. márc. 19. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

4-es ezzel nem nyugtattál meg!


De csak mert kinézem magamból hogy túlstresszelem a szitut, hiszen mégis csak életem nagy szerelme volt.... És megint lejáratom magam... :(


Pedig az emberekkel másképp viselkedek már, rám se ismerne (Ha nem stresszelnék rá)

2021. márc. 19. 08:59
 6/7 anonim ***** válasza:

Milyen idősek vagytok?

Ezzel csak az a gond, hogy simán visszahozza azt az énedet. Jártam így. Nem voltam olyan, de a szar kapcsolat ezt hozta ki. Ha nem működött, nem erőltetném.

Ha meg úgy kell visszafognod magad, meg tartani magad, hogy milyennek lásson, az nem változás.

2021. márc. 19. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Én 25 vagyok, ő 30.


Nem mondanám hogy vissza kell fognom magam, csak azért természetes hogy az ember izgul egy számára furcsa helyzetben...

2021. márc. 19. 16:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!