Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Eldobnátok egy 3 éves kapcsola...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eldobnátok egy 3 éves kapcsolatot?

Figyelt kérdés

Barátnőmmel több mint 3 éve vagyunk együtt és egyszerűen minden rendben van és nagyon szeretjük egymást. Annyi a probléma, hogy elsők voltunk egymásnak mindenben és szeretnék ismerkedni, kalandozni hogy megtudjam mi kell nekem az életben és mi az ami nekem jó. Nagyon nehéz helyzetben vagyok mivel szeretnék elmenni vele nyaralni továbbra is stb. Vele érzem magam szabadnak, de itt van a másik oldal, hogy szeretnék tapasztalni.

Barátnőm 19 éves, én 21.



2021. márc. 21. 13:21
A kérdező szavazást indított:
Igen, legyen vége és tapasztalj!
Hülye vagy? Ne szakíts!
29 szavazat
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Igazán szerethetitek egymást, ha másra vágytok. Szakíts.
2021. márc. 21. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Vele nem tudod kiélni azokat a dolgokat, amik érdekelnek? Például (majd) fesztiválok, utazások, a szex ezeregy formája...?

Esetleg nem lenne vevő a nyitott kapcsolatra? Mennyire monogám típus?

De amúgy szerintem semmiképp sem jó jel az, ha már elgondolkodsz azon, hogy elhagyod. :(

2021. márc. 21. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Azt kell eldöntened, mi mennyit ér a számodra. Ha ez a kapcsolat tényleg jó, akkor egy idióta vagy, ha eldobod. Ugyanakkor, ha ez a kapcsolat tényleg kielégítő lenne, nem hajtana a kalandvágy. A kérdés, többet jelent-e a lány és a kapcsolat, többet ér-e a vele töltött idő, mint, hogy ellenőrizd, az összes pna ugyanolyan szűk-e? Ha tényleg azon jár az eszed, hogy másokat kefélgess, akkor az a jó és korrekt döntés, ha elhagyod a lányt. De mielőtt döntesz, tényleg tedd mérlegre mi, mennyit ér. Mert az, hogy vadászhatnékod van épp úgy a fejedben dől el, mint az, hogy hűséges és monogám szeretnél lenni és adott esetben ezzel a lánnyal maradni és házasodni. Minden azon múlik, mit tartasz fontosnak az életben.
2021. márc. 21. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Szakíts vele, és majd 10 év múlva tekints vissza erre a kérdésre, hogy hogyan lehettél ilyen barom.

Én nem tettem fel a kérdést, én csak hasonló helyzetben megtettem. Még mindig bánom...

2021. márc. 21. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Olyan nagyon mégsem szereted.
2021. márc. 21. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Én megtettem 19 évesen, és a legjobb döntés volt, amit tehettem. De amint látod, valakinek meg a legrosszabb volt. Ezt nem tudhatod előre, hogy neked mit fog dobni a gép.
2021. márc. 21. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Csak van valami ami nem stimmel köztetek.Ha pedig igen minden oké akkor szerintem máshogyan kell ehhez a kérdéshez viszonyulnod,próbáld a fölösleges energidat a lányra fordítani, udvarolni neki,meghódítani újra meg újra ha kell minden nap amíg el nem múlik a vágy a másik muff után. Ha most minden klappol köztetek kár lenne elválnotok szerintem,ha annyira más nőre vágysz nézz be egy hivatásos hoz,és ha repülőből akarsz kiugrani ejtőernyő nélkül keress pár őrült havert,de szerintem ezekért ne hagyd el a lányt akivel minden klappol mert meg fogod bánni,de piszkosul.35f
2021. márc. 21. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

A párom és én is pont ennyi évesek vagyunk és szintén 3 éve vagyunk együtt.

Szerintem nagy baromság lenne elhagyni, különösen, ha minden rendben van. Ennyi idő alatt gondolom már bőven van tervetek, mindent felrugni, azért mert te még éretlen vagy és kalandozni akarsz... De viszont, ha annyira komolyan gondolod, hogy emiatt képes voltál még egy kérdést is kiirni lehet a lány jobban jár, ha most vége, mint hogy majd x év múlva megcsalod.

2021. márc. 21. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem már maga a kérdésed elég gázos.. Azt írod, hogy egyszerűen minden rendben van, utána meg, hogy meg akarod tudni, mi az, ami kell, jó neked az életben, ez nagy ellentét. Ezek szerint, ami most van, az mind hazugság a részedről..
2021. márc. 21. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
8és9 is jól gondolja.Valóban ellentmondások vannak a kérdésedben,mintha nem magadat adtad volna eddig sem a kapcsolatban.írhatnál erről bővebben is,a kapcsolatotok nem csak érdekkapcsolat?
2021. márc. 21. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!