Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Kinél hogy zajlott a szakítás,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinél hogy zajlott a szakítás, ha gyerek is van?

Figyelt kérdés

Párommal elhidegültünk, vagyis szerinte nem, de sz@rik mindenbe, ami itthon van. Van egy közös gyerekünk aki most ovis. Mindennapos viták vannak, mert úgy érzem egyedül kell helyt állnom itthon, ő már szinte csak aludni jár haza. Szóval most végleg betelt a pohár. A szexuális életünk szinte semmi, de én már nem is akarom, hogy legyen. Egyikünknek sincs más (eddig).

Aki elhatározta magát, az hogyan költözött el? Nekem kell mennem, mert az ő házában lakom. Vennék ki albérletet, vannak tartalékaim, viszont azt mondta, ha elviszem a gyereket pokollá teszi az életemet.

Amig nincs gyermekelhelyezés beadva, addig kinél van a gyerek? Én nem ragaszkodom semmihez, ami itt van, de a gyerekemet soha nem adnám, hisz eddig is 95%-ban én gondoskodtam róla.

Szóval a pontos menete érdekelne, ahol nincs házasság, csak közös gyerek.

Mire tarthatok igényt, ha nincs a nevemen semmi, de 7 évig itt éltem? Mennyi esélye van, hogy elveszi a gyereket? Tényleg visszahozhatja, ha összeoakolunk, és elviszem? Tényleg rossz fényt vet arra, aki elhagyja a közös lakhelyet?

Légyszi írjatok valami biztatót, mert fogalmam sincs, hogy merre induljak.


2021. márc. 23. 21:15
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
De ha most sem vesz részt semmiben, akkor miért tart igényt a gyerekre? Ajánld fel neki az osztott felügyeletet, ha eddig 5%-ban foglalkozott a gyerekkel, akkor ezután sem akar majd gondoskodni róla, csak a gyereket használja fel. Élettársak esetén is van vagyonmegosztás, ami előtte neki megvolt, az az övé, amit együtt vettetek, azt felezheti a bíróság. Ahol van gyerek, ott figyelembe veszik, hogy anyuka keresete kiesett egy ideig.
2021. márc. 23. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mennyi idős a gyermek? És ti?
2021. márc. 23. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hát ez az, hogy haa én megyek akkor akar foglalkozni vele. Azt mondja, akkor megoldaná, hogy többet legyen itthon . Amikor meg kérdezem, hogy akkor most miért nem, akkor meg csak hebeg-habog, majdnem én jövök ki sza@rul, hogy én azért kaptam a gyedet, meg a gyest, hogy gyereket neveljek :(
2021. márc. 23. 21:28
 4/7 A kérdező kommentje:
4 éves, én 31, ő 36.
2021. márc. 23. 21:28
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Volt pár hete egy hasonló történet, ott is a gyerekkel zsarolta a feleséget a férj, hogy ne menjen el. Egy másik anyuka, aki hasonló cipőben járt azt javasolta, hogy keményítse meg magát és nyugodtan sétáljon ki az ajtón, előtte köszönjön el a gyerektől szépen és mondja azt neki, hogy: most anya elmegy egy időre, addig apa vigyáz rád. Erre az apuka egy órahossza múlva már csörgette is telefonon a nőt, hogy mondja meg hol van, viszi a gyereket, mert fingja nem volt mit kell vele csinálni. Ha eddig nem foglalkozott vele, ezután se fog, csak a gyerekkel zsarol és a szája nagy. De amint éles lesz a helyzet behúzza majd fülét-farkát.

Ha gondolod megpróbálom megkeresni neked a kérdést, hátha fel tudod venni a kapcsolatot itt a kérdezővel és a neki tanácsot adóval, szerintem tudnának neked segíteni.

Egyébként ha eddig te gondoztad a gyereket és házasok se vagytok, akkor nem hinném, hogy bármi joga van elszedni tőled a gyereket, és több mint valószínű, hogy nem is akarja. Csak a házicselédjétől nem akar megválni, és a gyerek kapóra jön a lelki terrorhoz. Ne hagyd magad!

2021. márc. 24. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Ha megtalálod linkeld be légyszi.

Igen, ez amúgy marha kényelmes neki.

2021. márc. 24. 11:15
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia! Ez az a kérdés amiről beszéltem:

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__szaki..


Remélem megoldódik majd a helyzeted.

2021. márc. 24. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!