Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítás utáni fájdalom. Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás utáni fájdalom. Mit tudnék tenni?

Figyelt kérdés
A lényeg annyi, hogy 4 napja szakított velem a barátnőm 3,5 év után. Nagyon megrázott, annak ellenére is, hogy tudtam, hogy vannak gondok (ezt nem részletezném mert hosszú lenne). Nem tudok enni, inni. Egésznap hányok/hasmenés is van. Biztosan emiatt van mert eddig semmi gondom nem volt. Nem tudom mit csináljak, egyszerűen kétségbe vagyok esve. Ez volt egyébként az első nagy kapcsolatom. Bármi ötlet vagy tanács jó lenne, persze tudom, hogy az idő segít, viszont nem látom a kiutat. Előre is köszönöm a segítséget. 21F
2021. márc. 24. 14:48
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Hasonlóban voltam, csak én 5 év után, otthagyott másért, mert szeretethiànyos volt és nem volt elég neki a heti 5 találkozó velem, miközben vizsgàimmal is küzdöttem.

Semmit nem ettem, lefogytam 15 kg-t, az addig felépített izomzatom leépült, semmihez se volt kedvem. Nem tanácsolom, de a legszarabb időkben xanaxot is szedtem ... csak 3x volt.


Utána barát kirángatott. Sétáltunk. Volt hogy csendben voltunk, volt hogy kibeszéltem magamból. Lassan elfogadtam a dolgot, próbáltam chatelni is új emberekkel, ismerkedni. És volt egy lány aki nyitott volt rám. Randizni kezdtünk, és sokat meséltünk egymásnak, végül csók is volt, stb összejöttünk.


Közben az exemmel fèlév múlva összefutottam karácsonyi vásáron, jó hangulatban telt... végèn elsírta magát, megbánta, hogy egy seggfejt választott. De addigra én már máshoz köteleződtem el.


Mindenképp idő és szocializálódás nagyon közeli barátokkal. + hogy újra megéltem azt hogy más lány is vonzódik hozzám. Nekem röviden ezek voltak, amik a gyógyulásban segítettek.

De kb az első 2,5 hónap a legszarabb.

2021. márc. 24. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a korrekt választ. Sajnos nekem is most a legrosszabbkor jött ez az egész. Új munkahely + diplomázás. Szóval igen, ez hiányzott úgymond a legkevésbé.
2021. márc. 24. 15:32
 3/9 anonim ***** válasza:
#1-es nagyon jókat ír. Az első néhány hónap nehéz lesz, de tartsd észben, hogy idővel ki fogod heverni, és biztosan lesz majd új kapcsolatod. Fontos, hogy ne keresd a volt barátnőd, ne nézegesd a közösségi oldalait. Ha azon kapod magad, hogy a régi üzeneteiteket olvasod és a közös fotókat nézegeted, akkor ezeket vagy semmisítsd meg, vagy (képletesen) gyűjtsd össze egy ládába, és vidd le a pincébe. Ha nagyon rosszul érzed magad, keress valakit, akivel beszélgethetsz. Ez lehet akár barát, testvér, szülő, pap, szomszéd bácsi, pszichológus... Valaki, aki rendelkezik élettapaszalattal, és meghallgat.
2021. márc. 24. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm ezt a választ is! Szerencsére bátyámmal és szüleimmel nagyon jó kapcsolatban vagyok, és ezáltal segítenek amiben tudnak. Főleg bátyám aki túl van már több ilyen szakításon. Csak borzasztó nehéz ez most. Édesanyám már aggódik miattam, mert nem eszem semmit. És tudom én is, hogy ezt hosszútávon nem lehet csinálni.
2021. márc. 24. 16:14
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem kötekedni akarok, de napi 3 ilyen kérdés van...
2021. márc. 24. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy több ilyen kérdés is van. Nem akartam, hogy ez legyen az ezredik ilyen kérdés. De úgy éreztem, hogy talán jobban leszek, ha valaki személyesen ír választ (legyen közhely vagy valóban segítség).
2021. márc. 24. 16:29
 7/9 anonim ***** válasza:

Semmit, az idő oldja megoldja.

Sajnos ez egy gyászfolyamat, túl kell esni rajta, és meg kell élni a fájdalmat. Nem tudod kikerülni. Nem baj, ha sírsz.

2021. márc. 24. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Velem másfél hete szakított a barátom, vagyis azóta exem... Nekem csak az első kb 2-3 nap volt ilyen, hogy nem tudtam enni, nem volt étvágyam egyszerűen. Viszont ha más nem megy, igyál gyümölcsleveket, abban van kalória is meg vitamin is.



Dettó ugyanez a helyzet, én is munkakeresesben vagyok + diplomazas. Szóval abszolút megértelek. :/ én teljesen depressziós lettem, semmihez sincs kedvem, nincs motivaciom, sokat sírok.


Talán egy dolog segíthet, amit korábban is írták, próbálj a barátaiddal programot csinálni, beszéld ki magadból a fájdalmat. Nekem az segített, hogy minél több embernek elmeseltem, valahogy annál kevésbé fájt már. Fáj még mindig, de közel sem annyira, mint a legelején. Ez egy hosszú folyamat lesz, az első 1-2 hét a legnehezebb, de hidd el, utána már jobb lesz. Lesznek hullámvölgyek, de már egyre több jó napod lesz, egyre kevesebb rossz és egyszercsak azt fogod érezni, hogy már nem is gondolsz az exedre.


En az első szakításnál annyira sirtam, hogy konkrétan levegőt sem kaptam... Es ordítottam a fajdalomtól. És mégis tuleltem. Tudom, első szakítás, hihetetlennek tűnik, hogy lesz jobb... Kilátástalan minden, de hidd el, tényleg jobban leszel. Megha most nem is ezt gondolod. Ahogy az egyik válaszoló is írta, ez egy gyász folyamat, ami sajnos nem 5 perc alatt zajlik le.


Kitartást! Ha gondolod, irhatsz privatot is, hogy kibeszéld magadból valakinek. Abszolút megertelek, mert én is 3,5 éves kapcsolatból lettem kidobva most, én sem érzem jól magam, sőt...


22l

2021. márc. 25. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Sajnálom testvér. Én is így jártam ott hagyott másért és a képembe hazudott. Csak az idő fog segíteni, ezek most kemeny hónapok lesznek. Ha teheted töröld mindenhonnan. Jobbulást kívánok.
2021. márc. 27. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!