Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hol volt az a pont amikor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol volt az a pont amikor rájöttél, hogy bár szereted a párod , nincs közös jövőtök?

Figyelt kérdés

2021. márc. 26. 19:14
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Amikor bekattant nála a "kapunyitási (?) pánik", hogy úristen hány évesek vagyunk, ő eddig és eddig akar gyereket stb. Igaz, az elején mondtam hogy nekem ez nem szerepel a céljaim közt, sebaj! Ultimátumokat adott én pedig szakítással válaszoltam rá.
2021. márc. 26. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Leültünk beszélni és semmi nem változott.
2021. márc. 26. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem voltunk egy pár, de elkezdett közeledni felém, az én érzéseim meg azonnal elszálltak, mert tinédzser korom óta plátóian szerelmes voltam belé. Aztán valaki megsúgta, hogy utálja a kutyákat, a sajátjukba is belerúgott és akkor jöttem rá, hogy nem engedhetem közel magamhoz.
2021. márc. 26. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
ui: Utána még 10 éven át nem tudtam szerelmes lenni senki másba, de ellöktem magamtól.
2021. márc. 26. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
azt mondta tartsunk szünetet, majd sosem válaszolt arra amit írok. Hát akkor. Jobb később, mint soha.
2021. márc. 26. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Amikor rájöttem, hogy a gyereke soha nem fog elfogadni. Akkor szakítottam.
2021. márc. 26. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Amikor életképtelen debilnek hívott, mert nem választottam 10 mp alatt a cukrászda kínálatából. Még fél évig voltunk együtt, de ezen ponton indultunk meg a lejtőn
2021. márc. 26. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Amikor a haverjai mellé állt velem szemben

Innenstől tudtam azt hogy nem vállal fel igazán, pláne bajban nincs velem.

2021. márc. 26. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Amikor megírtam neki, hogy megbuktam a forgalmi vizsgán, mert szerettem volna, ha megvigasztal. Mégiscsak ő volt a párom. Erre visszakaptam egy olyat, hogy hagyjam most békén ezzel, mert úgyis direkt buktam meg. Megpróbálta megmagyarázni, miért gondolta ezt (mert mondtam, hogy valószínűleg bukta lesz, hiszen még nem ment tökéletesen a vezetés), de ilyet egyszerűen nem mondunk olyan személynek, akit szeretünk. Főleg nem akkor, amikor épp kiborult. Nem rögtön szakítottam, de utána hamarosan. Az utolsó cseppek egyike volt abban a bizonyos pohárban.


Ráadásul amúgy sem lett volna közös jövőnk, mert hiába 5 év párkapcsolat és 28 éves férfi, az összeköltözés a kanyarban sem volt. Egyedül lakástakarékunk volt, de az a szerződés is az én unszolásomra született, felesben fizettük. Természetesen szakítás után vissza is osztottuk. Nem mondom, hogy elpazaroltam 5 évet, mert voltak szép pillanatok, de a mai eszemmel már korábban szakítottam volna, bizonyos piros zászlóknál, amiker akkor szintén kimagyarázott.

2021. márc. 26. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Onnantól mikor megfogalmazódik bennem és tudatosul nincs értelme tovább folytatni.

Nálad azt hiszem plusz még az is, hogy itt megkérdezted.

Ne vedd zokon, de ha eljutsz erre a pontra, akkor ez már annak számít. Mindketten olyan párt érdemeltek, ha szeretnétek hosszabb távban gondolkodni, aki ugyan úgy szeretne a jövőtök része lenni. Ne folytasd, ha nem ő az a valaki. Mindkettőtöknek jobb lesz, ha olyat találtok, akiben ez a kérdés fel sem merül.

Sok szerencsét :)

2021. márc. 26. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!