Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Aki szakított majd visszament...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki szakított majd visszament a párjához újrakezdeni biztos volt az érzéseiben?

Figyelt kérdés

Arra gondolok főképp amikor van értelme újrakezdeni és még segített is a szakítás úgymond megbecsülni azt, ami volt (röviden).

Tehát szakító félként biztos voltál az érzéseidben, hogy igen, szeretem és újra akarom kezdeni? Vagy voltak kételyeid?

Én elég bizonytalannak érzem magamat valamiért. És nem tudom normális-e. Igazából szeretnék még egy esélyt adni az egésznek, mert ha sosem próbálom meg talán örökre bánni fogom, csak zavar, hogy nem tudom 100%-osan akarom-e, így meg van-e értelme. Nagyon szívesen vennék tanácsokat hasonló cipőben járó/járt emberektől.

(20-on évesek vagyunk. Pár hónapja szakítottam.)



2021. márc. 30. 01:33
 1/9 anonim ***** válasza:
74%
Nem
2021. márc. 30. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
77%

Nem voltam az, de attól féltem egyedül maradok.

Évekkel később mégis szétmentünk,de akkor már házasok voltunk.

2021. márc. 30. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
82%

Én két ex barátnővel próbáltam meg annó újrakezdeni.

Mindkettővel ugyanazok a problémák jöttek elő, ami az első szakításkor is, hiába fogadkoztunk, hogy most jobb lesz, jobban odafigyelünk, megbeszéljük a dolgokat....

Na akkor fogadtam meg, hogy még egyszer ilyen nem lesz.

Ami nem megy, azt nem kell erőltetni!

2021. márc. 30. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha felismeritek a hibákat, akkor lehet orvosolni is. De csak ha mindketten odateszitek magatokat. Tapasztalat... (igaz, én már nem huszonéves vagyok, de hátha számít így is a véleményem)
2021. márc. 30. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Az érzéseimben biztps voltam, abban viszont nem, hogy működni fog-e, mivel ehhez 2 ember kell...
2021. márc. 30. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Miért szakitottatok?
2021. márc. 30. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Én bizonytalan voltam az érzéseimben, csak azt tudtam, hogy annyi sok szép emlékünk van és élőben mindig jól működtünk, szeretnék még egy esélyt adni a dolognak. Szerintem nem az érzéseidben kell biztosnak lenned, csak az elhatározásodnak kell biztosnak lenni, hogy tényleg belerakod az energiát és nem csak, nem találtam mást mégis próbáljuk meg alapon döntesz.


Ha tényleg akarod és mindent megpróbálsz és mégse működik akkor legalább tényleg elengedheted az egészet és emelt fővel léphetsz ki én ezt mondom.


Egyébként nálunk működött a dolog, de rengeteg energia volt az első néhány hónap, nem hazudok elég kimerítő volt tudatosan minden nap úgy kelni, hogy akkor ma küzdünk a kapcsolatért, de aztán 2-3 hónap után, amikor azokon a helyeken randiztunk ahol régen valahogy elkezdett teljesen természetesen jönni a dolog.

2021. márc. 30. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

A hetes válaszolóval hasonlóan gondolkodunk.

Szerintem ha egyébként jól működött csak figyelmetlenek voltatok és emiatt elcsúsztatok valamin, akkor azt meg lehet beszélni.

De mind a kettőtöknek bele kell tenni a melót.

Később tényleg csak megbánnád, hogy nem próbáltad meg. Ha pedig mégsem sikerül, akkor mind a ketten nyugodt szívvel és elvarratlan szálak nélkül tudtok tovább lépni, mert valóban megadtatok minden esélyt egymásnak, de mégsem ment. Akkor nem lesz további kérdés egyikőtökben sem. Ha sikerül, akkor pedig nyersz egy embert életed végéig.

2021. márc. 30. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, kicsit megnyugtatott.

#6 Röviden mert elhanyagolta a kapcsolatot, természetesnek vette, hogy nagyon jó dolga van.

2021. márc. 30. 14:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!