Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Akit elhagytak/aki elhagyott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akit elhagytak/aki elhagyott valakit egy másikért, de újra összejöttek végül, az miért ment vissza az exéhez? Biztosan akarta az elhagyó fél, hogy vége legyen?

Figyelt kérdés
Hogyan viselkedett az ex a külön töltött idő alatt? pl. visszakönyörögte magát, vagy épp ellenkezőleg, hideg volt és elérhetetlen? Közrejátszott az elhagyott fél viselkedése abban, hogy végül mégis újra egymásra találtatok?
2021. márc. 30. 08:10
 1/7 anonim ***** válasza:
50%

3 honapig abszolut kulon voltunk. Szakitas utan. Se telefon sem üzenetek. Semmi.


Az uj kapcsolatomban pont azon agyaltam hogy ez is offos, amikor megkeresett az exem.A srác csak használgatott sztem.


Az ex gőzöm nincs miert keresett valojában de nem is erdekelt mert pont kapora is jött.


Dobtam az akkori aktuálisat es az exszel minden működött olajozottan ahogy addig is.

2021. márc. 30. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
50%

*azert szakitottunk mert azt hitte pletykákbol, hogy megcsalom. Engem meg sem kerdezett, kivágott mint macskát..

Aztán valszeg rájött hogy nem volt igaz. Ugy nagyon nem is erdekelt mit hitt mit nem

2021. márc. 30. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
50%
*aztan 3 honap mulva ujra együtt
2021. márc. 30. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Aki elhagyna én annak már nem konyorognek, és nem is fogadnám vissza!!! Pláne nem azok után, hogy más miatt teszi ezt. Azt a kapcsolat már kuka. Persze vannak akik megalkusznak, mert nem jön más, és a megcsalo is valamiért lapátra kerül az új kapcsolatban. Nekem hála égnek teljesen rendben van az önbizalmam, soha nem lennék senki kapcaja, aki jön megy az életemben. Inkább egyedül... Volt ismerősöm aki visszafogadta a hűtlen párját, aztán újra megcsalas lett a vége...
2021. márc. 30. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
50%

Nálunk ez úgy néz ki, hogy az exem "elhagyott az újért", de lényegében én tettem ki, mert rájöttem, hogy bekerült a képbe nála valaki (elvileg akkor még nem történt köztük semmi). Szakítottam vele, mindenfélét a fejemhez vágott, mintha én lennék a hibás azért, hogy ő inkorrekt.

Összejöttek a szakítás után. Néhány hét elteltével elkezdett engem keresni,annak ellenére, hogy én letiltottam mindenhol. Először csak bocsánatot akart kérni, aztán jött a fontos vagyok és legyünk jóban duma. Majd még néhány hét múlva ismét megpróbált jópofizni, bevallotta, hogy nem boldog és inkább velem lenne. Ezt így kerekperec nem mondta ki, de burkoltan ez volt a mondandója lényege. Én ezt egy újabb tiltással díjaztam. :D (új számról keresett)

Szóval igaz, hogy a kérdésedben az szerepel, hogy akik visszatértek, vagy akikhez visszatértek. Az enyém ugyan (még) nem tért vissza, de elég erősen próbálkozik. Én abszolút idegenként kezelem őt, könyörögne neki a bánat... Magára vessen.

2021. márc. 30. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
A naiv ember vissza fogad valakit 1xer 2xer de harmadjára becsapni már csak a hülyéket lehet.
2021. márc. 30. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Egy ismerősöm 3 fogadta vissza a párját 🤡🤡mind a 3 megcsalta, és a pasi hagyta el. És szó szerint a csaj könyörgött neki a folytatásert, 4 re meg végleg lépett a csávó... Én nem értem meg de tényleg, hogy valaki hogy lehet ennyire kapca?!?!? Szerintem mai napig visszafogadba a csávót, ha az nem lenne komoly kapcsolatban.., 😰😰😰
2021. márc. 30. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!