Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogy reagálnátok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy reagálnátok?

Figyelt kérdés

1 hónapig együtt vagyunk, sok romantika, szex, stb, minden tök jó összeszokott érzésünk van, mintha évek óta ismernénk egymàst. Erre a nőnek valami baja támadt. (Amúgy előttem évekig verték előző kapcsolatában) és úgy van vele hogyha baja van , nem beszéli ki, hanem ő ilyenkor elvonul, mondván csak magàra számíthat.

Leutazik vidékre messze, egyedül akar lenni, még nem tudja mikor jön vissza. mondom ezzel megöl mindent, ha mással akar lenni akkor vallja be. Neeem ő senkivel se akar most lenni. Szerelmes volt belém de nem akar megkötni engem hogy vàrjak rá, “szerinte jobb ha lezárjuk”.


Mondom én még várnék, csak ezért nem dobnálak el magamtól mert épp lelki bajod van. Telik az idő, szinte alig beszélünk. Közben elhal a dolog mivel semmit nem invesztálunk. De néha ad életjelet, hogy egyre jobban érzi magát, sorozatok, házi állatok feldobják. Majd random bevágja hogy, “lassan majd találkozom itt valakivel, le kéne zárnunk...”


Mit reagálnátok erre?


2021. ápr. 1. 10:39
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
hogyhogy mit reagálnék? mivel a másik egyértelműen le szeretné zárni a dolgokat, ezért lezárnám én is. egyúttal elkönyvelném, hogy tanulópénz megfizetve, a jövőben kerülöm a feldolgozatlan traumákat cipelő lelkisérülteket.
2021. ápr. 1. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
68%
dilis ez a nő, hagyjad
2021. ápr. 1. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
91%

Neeem ő senkivel se akar most lenni.


“lassan majd találkozom itt valakivel, le kéne zárnunk...”


wtf

2021. ápr. 1. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
94%
Elzárkózik tőled valamiért hisz most valakivel megismerkedett. Gondolom ez most nagyon fájhat de fogadd el,hívd föl és mond el neki hogy te is le akarod zárni de legyen őszinte hogy miért hagyott ott,mert csak így tudsz továbblépni.Döntse el mit akar hosszútávon mert te nem leszel tartalék terv. Jó lenne tudni miért nem nyílt meg neked. Szerintem felejtsd el. Sok sikert.35 f
2021. ápr. 1. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
A másik pasi màr akkor megvolt. Gyáva volt elmondani hogy vége.
2021. ápr. 1. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Alapbol eleve volt is vki a képben.az sem kizárt hogy az exe.


Aki menthetetlen az menthetetlen.

2021. ápr. 1. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!