Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » 50 vagyok, parom 35. 2,5 evig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tue kérdése:

50 vagyok, parom 35. 2,5 evig voltunk egyutt. Elhagyott, mert gyermet akar a jovoben. Bevallalta, h elveszit. Par napja irt, h hianyzom es par mondatot. Szomoru vagok, kvazi gyaszolok. Minden jo es itt ez a gyerekdolog. Mit gondoltok errol?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 4. 10:00
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Azt gondolom, hogy ezt az elején kell tisztázni, és mindketten hülyék vagytok, ha ennek ellenére egyáltalán belekezdtetek ebbe.
2021. ápr. 4. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
51%
Gondolom Te vagy 50/N,Ő pedig 35/F. Ezt már az elején tisztáznotok kellett volna. Engedd el...lelkileg is.
2021. ápr. 4. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
50%
Azt h a parod retardalt mert azt hitte hogy te 45 utan akarsz majd valaha gyereket
2021. ápr. 4. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen korkülönbségnek ez a hátránya. Szinte mindig az első pont, amit említenek. Semmi extra nem történt. Ha ezt bevállalta, akkor aligha fog változni.
2021. ápr. 4. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
nem lett volna bele sem kezdenetek így a kapcsolatba. Nem volt jövője már első pillanatról kezdve. A legokosabb amit most tehetsz, hogy elengeded...
2021. ápr. 4. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Nem törvényszerűen működésképtelen egy ilyen kapcsolat,csak tisztázni kell mindent az elején. Rövidtávon jól működhet,de hosszútávra nem szabad tervezni.
2021. ápr. 4. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Erre akkor kellett volna gondolni, mikor összejöttek. Borítékolható volt.
2021. ápr. 4. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
#2: szerintem a kérdező nő.
2021. ápr. 4. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
0%
Szinte biztos, hogy nő. Fickók nem gyászolnak:) Legalábbis szájjal nem.
2021. ápr. 4. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
75%
Azt gondolom, hogy tisztességtelen dolog magam mellé kötni valakit úgy, hogy még családalapítás előtt áll, de én már nem tudom megadni neki a gyermeket. Ha belemegyek mégis egy ilyen kapcsolatba, akkor egyértelmű számomra, hogy csak átmenet leszek az életében és elengedem, ha menni akar. És az se érdekel, ha azt mondja, hogy nem akar gyereket, mert ez változhat és fogalma sincs róla, miről marad le. Nekem van gyerekem, de nagyon sokáig nem akartam. Utólag tudom, hogy nagy kár lett volna kihagyni.
2021. ápr. 4. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!