Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Volt hogy szakítottál és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt hogy szakítottál és nagyon megbántad? Mennyi idő után jöttél rá? Sikerült visszacsinálnod? Ha nem sikerült, mennyi idő után tetted tl magad?

Figyelt kérdés
Ha nem volt ilyen, azt nyilván nem kell közölnöd, elég ha nem válaszolsz a kérdésre. :)

2021. ápr. 6. 16:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
81%

Volt hogy vkit ignoraltam az elejen. Aztan elbizonytalanodtam.

Visszacsináltam es aztan rajottem nagyon is jol döntöttem hogy ignorálom.

Asszem 2 esetben történt ez.


Megbánásom soha nem volt szakitás miatt, inkább összejövés miatt volt inkább.

2021. ápr. 6. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
83%
Volt ilyen. 12 éve történt. Egy hónap után jöttem rá hogy hülyeség volt. Máig nem tettem túl rajta magam
2021. ápr. 6. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Első, szerencsés vagy. Én az első barátomnál azt hittem hiba volt 2 év után szakítani, egy hónapra rá megkerestem, összejöttünk újra, viszont két hónap után fejvesztve menekültem, a maradék kötődést is sikeresen kiírtotta belőlem, pedig nagyon igyekezett.


Most viszont másfél hónapja nagyon szenvedek, másfél év után szakítottunk, de nem hogy javulna a dolog, egyre roszabb. ő nem akarja újrakezdeni, és én is félek hogy ugyanott lyukadunk ki...ahogy az első barátomnál is.

De mivan ha most ez más?


És úgy járok ahogy Te, második válaszoló... Elmeséled? Kíváncsi vagyok, ha csak röviden is.

2021. ápr. 6. 17:16
 4/13 anonim ***** válasza:
95%

Nagyon röviden. Összejöttünk, de én elmentem egyetemre. Szabadság vágy, azt csinálok amit akarok, bulizás, és kidobtam, mert azt gondoltam, hogy nekem csajoznom kellene. Sokszor elég csunyán bántam vele. Össze is jöttem egy lánnyal, meg csajozgattam, de aztán rájöttem, hogy nekem nem ez kell. Akkor már késő volt, ő továbblépett, összejött mással.

Azóta néha probálkoztam,amikor ő is épp egyedül volt, egy ideig évente egyszer kétszer beszéltünk,volt amikor egy rövidebb beszélgetésre össze is futottunk, tavaly felhivtam szilveszterkor, hogy elmondjam, mennyire hiányzik. De ő már nem tudná velem újra kezdeni. Azóta persze volt pár kapcsolatom, akkor nem fáj annyira, de ha egyedül vagyok, mindig eszembe jut.

Ő azt szokta mondani, hogy szerinte én már nem őt szeretem, hanem az x évvel ezelőtti énjét, és lehet hogy a mostanit már nem is szeretném.

Sajnos esélyt sem kaptam, hogy megismerjem ujbol, és tisztázzam magamban a dolgot=(

2021. ápr. 6. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
79%

Utolso ha meg nem lépsz le akkor meg mindig az lenne benned hogy nem élted ki magad. Ezen sincs mit megbanni hogy leléptél.

Most csak lo nincs esete van

2021. ápr. 6. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Éltem én nagyvilági életet előtte is. Mellette is csajozás nélkül. És hidd el, hogy van mit bánni. Még nem találkoztam olyan lánnyal, mint vele...
2021. ápr. 6. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
78%
Sosem bantam meg, mert a szakitasom hosszas odavezeto ut elozte meg bennem.
2021. ápr. 6. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
63%
6 caak epp ezt mellette soha nem tudtad volna meg es mindig benned lett volna a mehetnék.
2021. ápr. 6. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
83%
Sok évvel ezelőtt jártam néhány hónapig egy nagyon cuki lánnyal, de valamiért nem tudtam szerelmes lenni bele, ami nagy kár, pedig ő teljesen belém zúgott, ami kifejezetten jól esett. Voltunk nyaralni együtt, sokat mentünk bringázni, aztán snowboardozni Ausztriába (mondta hogy kedvemért megtanulja), igazi belevaló lány volt, bárhova eljött volna velem. Bajom az volt, hogy a csajszi alacsony volt, nem lehetett több 150 centinél, és már nem volt növésben (én 178 vagyok). Akkor ezt megmondtam neki (nem a magasságát, hanem a szerelem hiányát), amitől kissé kiakadt, egy hatalmasat szexeltünk búcsúképpen, majd elment végleg. Néhány év múlva megkeresett, hogy beszélgessünk. Megörültem neki nagyon, és reménykedve elhívtam kávézni, ahol elmesélte, hogy örül hogy lát és hall felőlem, de boldog kapcsolatban él. Azóta is sokszor eszembe jut, lehet hogy elszalasztottam egy klassz lányt. Sőt biztos...
2021. ápr. 8. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
100%
Azt bántam meg, hogy elhúztam a szakítást, s senkinek nem volt jó.
2021. ápr. 8. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!