Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Megijedhetett az érzéseitől?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megijedhetett az érzéseitől?

Figyelt kérdés
Jó néhányszor randiztunk egy fiúval, jól alakultak a dolgok és el is kezdtük felvállalni, hogy kapcsolatban vagyunk. Aztán egyszer csak közölte, hogy nem megy neki, de azt nem tagadta, hogy lennének érzései. Megijedt volna?

2021. ápr. 10. 11:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
97%
Az nem opció, hogy jobban megismert és mégse akarja, nem?
2021. ápr. 10. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
De igen, megfordult ez is a fejemben. Viszont minden szavával és a tettével azt mutatta, hogy szimpatikus vagyok neki és tervez velem.
2021. ápr. 10. 11:28
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
De hát sokan terveznek együtt és mégis lehet olyan pont, amikor összeférhetetlenséget érez valaki. Addig lehetett jó.
2021. ápr. 10. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Ebben is igazad lehet. Bár még aznap sem mutatta semmi jelét, hogy baj lenne, sőt a nyaralást terveztük.
2021. ápr. 10. 11:33
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem, hogy az érzéseitől ijedt volna meg. Egy normális ember örül, ha talál valakit, akivel minden passzol és tervezhet vele. Nem akarok negatív lenni, de valószínűleg csak megjátszotta magát. Lehet, hogy csak akarta, hogy működjön, de rájött, hogy nem megy. Én is voltam így. Minden energiámmal egy srácra koncentráltam. Jól kijöttünk, vártam a talikat. Kb egy hónapig bírtam, aztán elmúlt a varázs és rájöttem, hogy nem fog nekem ez menni vele. Sajnos van ilyen. Örülj, hogy korrekt volt és nem húzta az idődet, amint megfogalmazódott benne ez a döntés. Sokan maradnak olyan kapcsolatban, amiben nem boldogok. Tudom, hogy értetlenül állsz a helyzet előtt, mert neked úgy tűnt, minden oké. Én sajnos jártam így az exemmel, aki 7 év után megcsalt. Én sem értettem, mi történt, hiszen még az utolsó pillanatban is velem tervezett és "úgy tűnt".. Sajnos ilyen az élet..
2021. ápr. 10. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a részletes véleményt.
2021. ápr. 10. 12:00
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Az is lehet, hogy felbukkant egy új személy, akivel sokkal jobban kijönnek, esetleg egy ex. Vagy szimplán elgondolkodott, és mégsem érzi annyira a dolgot veled.

Persze benne van a pakliban az is, hogy kötődési problémái vannak, viszont akkor szerintem nem tervezgetett volna nyaralást... bár ki tudja.

2021. ápr. 10. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm neked is a véleményt.
2021. ápr. 10. 14:08
 9/12 anonim ***** válasza:
95%
Ez, hogy "megijedt az érzéseitől", maximum az idióta amcsi romkom filmekben van.
2021. ápr. 10. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ.
2021. ápr. 10. 14:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!