Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mi lehet ennek a képnek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet ennek a képnek a jelentése? :D

Figyelt kérdés

Volt férjemmel már 6 éve külön vagyunk és pár éve lett neki új barátnője. De nem vette el őt. Nagyon sokat unatkozom mostanában és facebookon szó szerint mindenfélét nézegetek, unalmamban. Előre leszögezem semmit nem akarok már tőle, se jó sem rossz nem jut eszembe ha rá gondolok esetleg csak néha jó röhögni a dolgain de ennyi. Ezért is szoktam nagy ritkán felmenni az adatlapjára. Nos, ott találtam a mostani barátnőjére. Amikor mi elváltunk akkor sok ruhám náluk maradt és megismertem a mostani párján az egyik ruhadarabomat, elég kompromittáló fotón.


Elég gyerekes meg én kinőttem már ezekből de szerintetek mégis mi lehet ennek a képnek a jelentése? :D :D



2021. ápr. 14. 13:10
 1/6 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem semmit nem jelent. A csaj megtalálta, megtetszett neki, és hordja, használja azt a ruhát, ennyi :)
2021. ápr. 14. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Olyasmi ruháról van szó amit inkább ágyba vesznek fel.
2021. ápr. 14. 13:12
 3/6 anonim ***** válasza:
84%
Valszeg már arra se emlékszik hogy az a gönc a tiéd, én nem látnék bele semmit.
2021. ápr. 14. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Legjobb ha valóban semmi nincs benne
2021. ápr. 14. 13:14
 5/6 anonim ***** válasza:
84%
Ha te hiányoznál a nő hasonlítana rád, nem a hálóinged...
2021. ápr. 14. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
81%
semmi extra nincs benne, ott maradt a ruhadarab, rá meg tökéletes volt, az exed se írt neked
2021. ápr. 14. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!