Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Volt már olyan kapcsolatod...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan kapcsolatod ahol közölted pároddal hogy lehetséges hogy szakítotok?

Figyelt kérdés
De ezt egyelőre csak kilátásba helyezted mert nem voltál biztos benne és át akartad gondolni a dolgokat.
2021. ápr. 15. 08:22
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ilyet velem közöltek már kétszer is.
2021. ápr. 15. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
60%
Én naponta közlöm hogy elhúzok, már csak erő kell, hogy megtegyem...
2021. ápr. 15. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én nem, de aki ezt teszi, azt én baxom ki. Engem ne fenyegessen. Meg amúgy is o tt a vége, ki akarna egy ilyennel lenni utána?
2021. ápr. 15. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen, szakítottam is. Előre szóltam, hogy az aki nem dolgozik és utánam kémkedik nonstop, az nem nekem való.
2021. ápr. 15. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ezt nekem mondta a párom... őszintén? Totál megértem, néhányszor elég szemét módon viselkedtem vele.


Aztán én elmentem vizsgálatokra - pozitív cöliákia lett, és amint elhagytam a glutént, mintha kicseréltek volna. Megszűnt a rosszkedv, görcsök, idegesség, fáradékonyság, stb, és a kedvem is 100% javult -, meg rengeteget beszélgettünk.


Ez már a múlt, szerencsére, vannak kisebb hullámvölgyek, de azóta is jól összetartunk :)

2021. ápr. 17. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!