Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Jo otlet osszejarni kavargatni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jo otlet osszejarni kavargatni az exxel?

Figyelt kérdés

En szakitottam mert nem illettunk ossze masfel ev utan, o odavan ertem. Fel eve szakitottam de hianyzik, ossze mar nem jonnek vele csak kavargatnek. A legjobb baratnom tudja mennyit artott nekem es megfenyegetett hogyha talalkozom az exemmel, ot elfelejthetem, de ra tett a lapatra hogy o is bepasizott, en meg egyedul szenvedek. Mit tegyek?

21/L



2021. ápr. 16. 02:04
 1/8 anonim ***** válasza:
96%
Keress mást, töltsd le a tindert! Hidd el akad elég pasi! Ne játsz mások érzéseivel, neked sem esne jól fordítva! Sok sikert.
2021. ápr. 16. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
92%
Ne csináld! Ne adj neki reményt! Lökd el magadtol így neki is lesz esélye egy normális lanyt találni, te meg Tinderen 5 percen belül találsz magadnak répát..
2021. ápr. 16. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
94%
Rossz ötlet olyan személlyel szexkapcsolatban lenni, aki sokat ártott neked és érzéseid vannak iránta. Elveszed a lehetőséget, hogy normális párkapcsolatot találj, pedig sokkal jobb lenne, ha erre fókuszálnál. 23 évesen nincs olyan egyedülálló férfi a közeledben, akivel ismerkedhetsz?
2021. ápr. 16. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
24%
Annyira csúnya vagy, hogy nem jut másik kani?
2021. ápr. 16. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Rossz ötlet, de annyira jó, hogy nem érdekel.
2021. ápr. 16. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha fél év alatt sem jutottál túl egy másfél éves kapcsolaton, akkor valamit rosszul csinálsz. Kezdj el élni és ne vele kavargass mert így sose fogsz továbblépni.
2021. ápr. 16. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Elmondom, mi lesz, ha kavargatsz vele:

Nem tudsz érzelmileg elszakadni, és ha akadna is más, jobb pasi, nem fog kezdeményezni, hiszen te még az exszel kavargatsz.

Évek telnek el így.

Szép lassan abban a korban leszel, ahol megjelenik benned az esküvő, gyerek iránti vágy. De akkor már nehezebb lesz ismerkedni, főleg ilyen érzelmi függőséget táplálva.

2021. ápr. 16. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ribizli és szánalmas kavargatni...
2021. ápr. 17. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!