Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » 7 év után, hogyan lehet a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

7 év után, hogyan lehet a másik felet kiűzni a szívedből?

Figyelt kérdés

7 év után szakítottunk, egyszerűen nem illettünk össze, teljesen más az életstílusunk, stb. Együtt is éltünk, de sokszor apró dolgok miatt is nagy balhék voltak. Lényegében mindketten szeretjük egymást, de nem tudjuk folytatni, mert a személyiségünk ütközik egymással.

Most viszont végleg úgy döntöttünk, hogy befejezzük, mert mindkettőnk csak szenved így és így nem kellene családot sem alapítani.

Nem akarok kibékülni vele én sem, hiába szeretem. Nagyon hiányzik.

Volt már valaki hasonló helyzetben?



2021. ápr. 17. 02:59
 1/4 anonim ***** válasza:
21%
Olvasd el Florence Littauer :Szemelyisegunk rejtett tartalekai c konyvet!!!! Ebbol leszurod,h a kulonbozo szemelyisegtipusuknak mi a gyengejuk es eldontod ,melyik a legkonnyebben toleralhato szsmodra. Talan kibekulsz az exeddel.
2021. ápr. 17. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mi a francért kéne elfelejteni, utálni? Ha erőszakosan akarod ezt csinálni pláne nem fog menni.

Köszönd meg neki magadban az elmúlt évek tapasztalatait (igen, a rosszakét is, hiszen abból is tanulsz), gyászold meg a kapcsolatod, hagyjd időt magadnak és utána lépj tovább.

Ezek nélkül vagy nem fog menni vagy a következő párodon fog csattani (szex közben rá gondolsz, hozzá hasonlítgatod stb).

2021. ápr. 18. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Igaza van az utolsónak.

7ev az hosszú idő,nem lehet csak úgy semmissé tenni.

Ez idő alatt együtt formálódtatok.

2021. ápr. 18. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Addig nem tudod feledni, míg az ídő nem segit.Hidd el ez tapasztalat. 10 évig volt pár, csodás évek, aztán ő lépett le egy másik miatt. 3 évig fájt, aztán már nem a szépre gondoltam. Csak arra hogy hazudozott nekem az utóbbi ídőben, akkor nem szeretett soha. Ma már nem érdekel. Persze néha eszembe jut, de soha nem bocsátom meg neki hogy elárvult.
2021. ápr. 18. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!