Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Igazságtalan dolog szerintetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igazságtalan dolog szerintetek az , hogy a volt párod titokban volt veled? Közben az én családom ismerte , de az övé engem nem?!!

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Egy történettel kezdenék!

Össze jöttem egy gyerekes anyukával, mivel már a volt párjával nem volt köztük semmi. Az én részemről szerelem volt első látásra, mai napig . Rajta is éreztem mindig amikor együtt voltunk, viszont amikor nem találkoztunk, akkor fura volt! Haza hoztam, bemutattam szüleimnek, sokszor jött is nálunk de sosem hozta a gyermeket .. valahol éreztem mindig , hogy a volt párjának nem akarja elmondani , valamint a családjának sem!! Azt mondta, amikor eljön velem végleg nyáron és össze költözünk akkor megtudja mindenki! Ekkor már kezdtem benne kételkedni! Utóbbi 2 hónapban furcsa volt, mindenben én voltam a hibás, piti ügyek miatt dobott, érzelmileg kihasznált , idő előtt lelépett ! Arra gondoltam, hogy elmondom a családjának és a volt párjának ( mivel korábban gyanakodott a volt párja , de le tagadott engem a lány ) , mivel érzelmileg kihasznált engem, teljesen tönkre tett! Szerintetek ez helyes? Szerintem ez lenne a bölcs , mivel teljesen úgy érzem magam mint akit titokban, érzelmileg kihasználtak . Ja és a lány nagy ismerkedős ! Mit tegyek?



2021. ápr. 17. 19:47
 1/7 anonim ***** válasza:
43%

Hát szerintem meg igaza van.. Addig minek mutasson be bárkinek is főleg úgy h gyerek is van amíg nem biztos a dolog. Lehet meggondolta magát h mégsem te lennel számára az igazi, ezért nem hinném h kihasznal. És inkább most dobjon mint amikor már osszekoltoztetek.


29N

2021. ápr. 17. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
9 hónapig??? Folyamatosan azt mondta, neki más nem kell csak én, velem tervez, így én az életem érte teljesen át rendeztem !!!
2021. ápr. 17. 19:54
 3/7 A kérdező kommentje:
A lényeg az, hogy amit megbeszeltunk , hogy össze költözünk , nem lépett semmit.. közben már a családom bizalmába is beférkőzött! Ez hatalmas kihasználás szerintem, legalább is szerintem. Én 9 hónapot elveszítettem ...
2021. ápr. 17. 20:02
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell elmodnani senkinek, hanem akkor szakítani kell és mindenki mehet a maga dolgára.
2021. ápr. 17. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Lehet csak szexre kellettel neki. Melletted meg kereste az igazit.
2021. ápr. 17. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Mi a problemad nem szokas egybol bemutatni a csaladnak plane nem a gyereknek. es barmikor lehet szakitani /meggondolni magad. Ez van. Te meg ezert bosszut akarsz allni. Vagy gyerekes vagy beteges.

Te bemutattad a csaladodnak mert szerelmes voltal,( buszke) o meg nem..

2021. ápr. 17. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
már ott gyanús, hogy egyedülálló gyerekes anyuka
2021. júl. 2. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!