Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Tegnap éjszaka nagyon össze...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

PhYtlEn kérdése:

Tegnap éjszaka nagyon össze vesztem a párommal és lehetséges hogy szakított velem mit tegyek?

Figyelt kérdés

A történet annyi hogy van egy közös videojáték amit sokszor játszunk együtt és sokszor idegesítő a játék.

Na mármost ebből kiindult egy olyan hatalmas vita amit nem tudok hova tenni. Azt mondta hogy vége és nemtudom feldolgozni.

Vele élek és látom hogy szeret még.

Úgy vagyok vele és szerintem sok mindenki más hogy mindenki megérdemel egy 2. esélyt.

Én elmondtam neki hogy akkor innentől kezdve ne játszunk és hogy minden bajt beszéljünk meg rendesen de azt mondta hogy jelen esetben nem tud mit mondani és most egyedül létre vágyik.

Mit tegyek? Nagyon hiányzik, megengedte hogy simogassam és kicsit törődjek vele, az együtt fürdés is mehet és emiatt nem értem hogy most mi ez...

nagyon nagy szükségem lenne a segítségre mert egyszerűen nem megy nélküle... :(


2021. ápr. 20. 12:52
 1/10 anonim ***** válasza:
24%
Puncid van?
2021. ápr. 20. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem
2021. ápr. 20. 12:57
 3/10 anonim ***** válasza:
30%
Férfi vagy, és így rinyázol?
2021. ápr. 20. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
47%
Hja, embereld meg magad egy kicsit.
2021. ápr. 20. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
37%
Lehet hogy búzik.
2021. ápr. 20. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
94%
Mit tudtok össze veszni ennyire egy k*baszott játékon!?😀
2021. ápr. 20. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
79%
Azon, hogy épp ki legyen a lány.
2021. ápr. 20. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Na eldőlt, hogy melyikőtök lesz ma a "lány"?
2021. ápr. 20. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Kérdezz rá.


Viszont szerintem sem normális, hogy egy JÁTÉK ilyen indulatokat vált ki. A játéknak az a lényege, hogy élvezzétek, jól szórakozzatok, ne az, hogy idegesek legyetek, és összevesszetek.

2021. ápr. 20. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Egyikőtök hlyébb, mint a másik... MAradjatok együtt, hogy legalább másokat megkíméljetek magatoktól.
2021. ápr. 21. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!