Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » 29 éves fiú vagyok. Röviden a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pckokoka kérdése:

29 éves fiú vagyok. Röviden a történetem, volt egy 5 éves kapcsolatom, ahol eljegyeztem a lányt, de elhagyott, a vége felé szerintem már meg is csalt.Vele nagyon türelmes voltam, szerintem nagyon szépen bántam vele.Viszont..!?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 21. 14:41
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Lemaradt a történet? Nem te vagy az első, aki így járt, nem is az utolsó.
2021. ápr. 21. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
86%
Ha 29 évesen még fiú vagy, akkor nem csoda, hogy inkább keresett magának egy férfit.
2021. ápr. 21. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
4 hónapra rá megismertem egy lányt, akivel szerettük egymást, olyan élményeket érzéseket adott,amiket leírni is nehéz. A gond az, hogy goromba, könnyen sértődő voltam vele sokszor. Megjegyzem 5 éves kapcsolatomba nem ilyen voltam. Talán korai volt ő, volt bennem harag, amit rajta vezettem le, de nem szándékosan. 6 hónap után szakított velem, amit meg is értek. De nagyon szeretem, és hiányzik. Mondtam neki hogy alapból nem ilyen vagyok,vállaltam hogy elmehetünk akár együtt is pszichológushoz, a viselkedésem miatt, de belefáradt. Hatalmas öngyűlőletem van. Én csesztem el. Kezdem bele betegedni. Tudom hogy ti nem oldhatjátok meg helyettem ezt, de volt esetleg valaki hasonló cipőben?
2021. ápr. 21. 14:47
 4/6 anonim ***** válasza:
88%
Hát menj el pszichológushoz magaddal, a lányt meg hagyd békén.
2021. ápr. 21. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Kapcsolat helyett inkább rakd magad rendbe, különben a következő nő is elküld melegebb éghajlatra.
2021. ápr. 21. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Magad miatt menj pszichológusnak, ne egy lány miatt.


Amíg benned nincs meg az elhatározás, és nem magad miatt akarsz változni, akkor esélyed sincs.

2021. ápr. 21. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!