Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítás utáni üresség érzet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás utáni üresség érzet csillapítása?

Figyelt kérdés
Én szakítottam, toxikus kapcsolat volt, nagyon leépített. Nagy energiát adott a szakítás, nagyon boldog, felszabadult voltam. Egyáltalán nem kötődök hozzá, nem ez a bajom. Az, hogy soha életemben nem volt senkihez mély kötődésem, ez hozott magával pár dolgot, mint pl elhagyatottság érzet, mintha egy gyereket hagynál magára. Ezt a kapcsolat alatt is éreztem, hogy kihúzzák a lábam alól a talajt és védtelen vagyok. Senkinek sem kellettem soha, pasiknak is csak a testem kéne. Ez most beütött, megint ezt érzem és nem tudom, hogy tereljem el minden erőmmel a figyelmem, vagy éljem meg? Egyik se jó, csak rosszabb.
2021. ápr. 22. 22:47
 1/4 anonim ***** válasza:
41%

Ilyen esetben a nők a genitális területek ürességét szokták tűzoltás jelleggel kitölteni az éppen akkor a polcról elérhető és elfogadható külsejű férfival.


Inkább éld meg, értelmezd, vond le a tanulságot (nem, ne azt h minden férfi szemét), szedd össze milyen jelek utalnak arra ha vki toxikus, ilyesmik.

2021. ápr. 22. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
98%

Érzéseket jobb megélni, gyászold meg a kapcsolatot, gondold át hol hibáztál, hogy a jövőben sikeresebb légy.


Hogyha minden pasinak csak a tested kell, érdemes elgondolkodnod, hogy miért? Rosszul választasz párt, avagy többet nem tudsz nyújtani egy kapcsolatban?

2021. ápr. 22. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Művelődj a témában (toxikus kapcsolatok, kodependencia), hogy legközelebb már minimalizáld az esélyét.
2021. ápr. 22. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
67%

Élj ugy, hogy ahol bezárul az egyik ajto ott kinyilik egy másik.


Van amikor ilyenek kellenek ahhoz hogy megkaphasd azt a jót, amit az élet tartogat neked.


Én ilyenekkel szoktam magam vígasztalni mert ha eleinte nem is látszik de mindig csak jobb jön mint ami volt. Egy jobb kapcsolat. Ahhoz pedig el kell tudni engedni a régi sz.rt. es nem az után sirni.

2021. ápr. 23. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!