Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Miért akart kibékülni ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akart kibékülni ha utána így viselkedett?

Figyelt kérdés

Szóval hogy is kezdjem. Exemmel 2 évig voltunk együtt. Sok problémán mentünk keresztül kapcsolatunk során és nagyon ragaszkodtunk egymáshoz. Sok probléma feszültség, vita volt a mi kapcsolatunkban, volt hogy kis dolgokon volt hogy nagy dolgokon vitáztunk. Ő az a fajta ember volt aki ha megbántottam aludt rá egyet és mentünk tovább, én az voltam akinek ha gondja volt addig nem nyugodott amíg meg nem beszéltük. Elején meg is tudtuk beszélni a problémákat de a vége fele már nem... mindig azt mondta hogy nem akarja most megbeszélni (utána se volt nagyon) vagy most fáradt vagy ez vagy az. Tudom jól hogy én is hibáztam azzal hogy sokat vitáztam vele főleg hogy egy idő után jelezte is hogy neki ez így nem jó. Előbb említettem hogy olyan ember volt aki inkább aludt egyet a problémára és ment tovább. Na januárban egyik pillanatról a másikra átkapcsolt, mindig azt mondtuk hogy a kapcsolatuk vitáinak a fő forrása hogy nem vagyunk eleget együtt, és én mai napig azt mondom ez így volt, mert egy nyarak náluk voltam és akkor semmi problémánk nem volt kb semmi vita se volt. Terveztük az összeköltözést is kitűztük a dátumot. Január végén 2 héttel az összeköltözés előtt közölte velem hogy ő nem akar összeköltözni mert hogy feljőttek neki a régi viták és eltóltuk Májusra az összeköltözést. Utána zuhanórepülésbe kezdett a kapcsolat, nem akarta hogy menjek hozzá nem tudta már mit akar tőlem stb. Szó mi szó februárban szakított velem. Utána még nap mint nap beszélgettünk és rá két hetére elmentem hozzá mert azt kérte, hogy beszéljük át a dolgokat és mondta hogy szeret hiányzom neki és ki akar békülni. Mivel nagyon szerettem/szeretem még most is, madarat lehetett volna velem fogatni olyan boldog voltam. De aztán kezdődtek a gondok, én se gondoltam hogy ha újra kezdjük minden happy és jó lesz újra és mindent egyik napról a másikra elfelejtünk. De a kibékülés után kb beszélgetni se akart ha azt írtam neki hogy szeretem vagy mondtam kb reagálni se akart rá, eltűnt napokra (előtte ilyen se volt) ha megbeszéltünk egy találkozót 15 ből 10 et előtt való nap vagy aznap reggel lemondott és én persze ezek kiakadtam mert beleéltem magam hogy végre láthatom. Volt hogy azt mondta hogy addig lesz velem ameddig én akarom másnap reggel meg várt az üzenet hogy ő csak eddig meg eddig lesz velem utána megy. Volt hogy 2 órát vártam arra hogy végre jöjjön talizni és odaért utána közölte hogy csak 1 órát lesz velem (persze ezen is kiakadtam) és nem egyszer hanem kb minden alkalommal ezt játszotta hogy előtte való nap mondta le a talit, és egy idő után ezzel nálam azt érte el hogy már a lemondó üzeneteket vártam előtte való nap és már arra számítottam hogy ugyis lemondja. Első két alkalom után leültem vele beszélni erről hogy ez így nem lesz jó azt hittem megértette de nem. Hazudozott nekem, abban az 1 hónapban ha valami problémám volt nem mertem mondani mert egyből azt vágta hozzám hogy akkor szakítsunk, holott ő hozta fel a kibékülést. Nálam ott borult ki a bili mikor lakótársat keresett és kértem tőle hogy ne hölggyel költözzön össze mert nekem rosszul esne (régen kérhettem ilyet) akkor azt mondta hogy nem kérés kérdése és ő amúgy se akar kapcsolatot. És szakítottam vele mert nem vártam meg hogy ő tegye ezt. Azt mondta hogy belőle minden érzelem ki lett ölve csak akkor nem értem miért akart kibékülni velem és miért akarta újrakezdeni. Főleg hogy a kibékülés után kb nem is érdekelte velem mi van azt írta hogy megérti hogy kiakadok azon hogy folyton lemondja a talikat de ha azt írtam hogy nekem rosszul esik egyből a szakítással jött. A második szakítás óta már eltelt pár hét és azóta se tudtam ezen túl lenni mert nem értem miért lett ilyen ha ő hozta fel a kibékülést és nem gondoltam volna hogy ide jutunk abból kiindulva hogy mekkora szerelem volt a miénk . Azóta nem is keres, ha én írok neki meg se nézi. Nem tudom hogy kéne tovább lépnem...


Ha én ki akarok valakivel békülni akkor helyre akarom hozni a dolgokat nem nagyobbakat gyártók hogy a másik fél bizonytalan legyen.


Szóval szerintetek miért akart kibékülni?? ha utána így viselkedett velem és még csak esélyem se volt megmutatni neki hogy nem akarok vitákat és csak szeretni akarom őt.

Mert kibékülés után már kb 1 héttel elkezdte mondani hogy neki nem kell kapcsolat....



2021. ápr. 27. 14:34
 1/4 anonim ***** válasza:

Azért mert még ő sem volt biztos abban, hogy mit szeretne. Ismét elkezdtetek járni és rájött, hogy a problémák nem szűntek meg és valószínűleg nem is fognak.


Szerintem engedd el őt, hiszen te magad is leírtad, hogy sok volt a vita és hogy az utóbbi időben már nem is volt rád úgy kíváncsi, mint korábban.


Egy kapcsolatot csak akkor lehet javítani, ha mindkét fél akarja. Itt én azt érzem, hogy egyikőtök sem akart igazán javítani rajta és elfáradt az egész.

2021. ápr. 27. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Én akartam javittani találkozni, beszélgetni együtt időt tölteni. De ahogy viselkedett velem szerintem nem csak én akadtam volna ki ezeken. De javitson ki valaki ha tévedek.
2021. ápr. 27. 15:07
 3/4 A kérdező kommentje:
És mikor kibékültünk ő is azt mondta hogy ezt akarja velem lenni. De aztán teljesen az ellenkezőjét csinálta. Volt hogy bolondozott akkor jó volt minden, másnap taszított el magától.
2021. ápr. 27. 15:11
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem felesleges ezen agyalni. Ez a pasi nem szeret téged, nem kellesz neki. Gyászold meg és lépj tovább. Örülj neki, hogy nem kell a szétköltözéssel bajlódni.
2021. ápr. 27. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!