Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítottam a barátommal....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szonjaaaa kérdése:

Szakítottam a barátommal. Nagyon rosszul érzem magam, mit tehetnék? Több lent.

Figyelt kérdés

Az elején még szerettem, de aztán fokozatosan elkezdtem kiszeretni belőle, ma jutottam el arra, hogy egyáltalán nem szeretem úgy, mint ahogy Ő engem. Szakítottam vele. Nagyon rossz érzés Őt így “látni”, de ez volt helyes. Én úgy gondolom, hogy jól cselekedtem, mert esély adtam

neki arra, hogy találjon egy olyan lányt, akivel ugyanúgy szeretik egymást. Én Őt szeretném igazán boldognak látni, és az élete része maradni. Mondta is, hogy maradjak mellette, mondtam, hogy:”Rendben.”

Én a legjobbat szeretném neki.

Holnap találkozunk.

Egyszóval én jót szeretnék neki, mégis rosszul érzem magam, de olyannyira nem szerettem már, hogy nem is sírok.

Előre is köszönöm szépen a segítségeteket!



2021. máj. 2. 02:59
 1/10 anonim ***** válasza:
98%
Milyen választ vársz erre? Megírtál mindent. Jól tetted, amit tettél, majd lesz ez máshogy is!
2021. máj. 2. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
98%
Szeretném jelezni, hogy van külön "tini párkapcsolatok" kategória az oldalon, nem véletlenül :)
2021. máj. 2. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
96%

Ez mióta szexuális kategória?


Ha nem szeretted akk jól tetted h nem hülyítetted tovább, és szakítottál vele. Így lehet olyan lánnyal aki igazán szeretheti majd.

2021. máj. 2. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
17%
A gyógyszex mindig segít, pláne ilyen szituban. Pasizz, szexelj, amennyit tudsz.
2021. máj. 2. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Majd sírsz holnap, ne aggódj :)
2021. máj. 2. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Miért szeretnél az élete része maradni, hogy tunningold az egódat miközben fájdalmat okozol neki? Legyél már egy kicsit emberséges és szakíts meg vele minden kapcsolatot, hosszútávon ezzel teszel jót.
2021. máj. 2. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Beszéljétek még egyszer utána hagyd őt békében feldolgozni ezt a fájdalmat. Hiába lennél ott, lényedben már elhagytad őt. Majd lesz, hogy téged hagynak el és akkor megérted hogy is működik ez.
2021. máj. 2. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Amíg találkoztok, reménykedni fog, így nehezebben tud elengedni. Ha jót akarsz, megpróbálod nullára csökkenteni a kommunikációt.
2021. máj. 8. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A számításnál mindíg van egy vesztes! Ne éltesd benne a lehetőséget, mert csak meghosszabbítod a fájdalmát!
2021. máj. 9. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A maradjunk barátok dolog inkább a szánalomszexhez vezethet, és egyik sem lesz igazán boldog! Vége. Lapozzatok, maradjatok emberek. Nincs kifecsegés, nincs köpködés, csak normális kommunikáció a szakítás után, ha nem tudjátok elkerülni egymást! Engedjétek el egymást!
2021. máj. 9. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!