Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szerintetek megpróbáljam majd...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek megpróbáljam majd egyszer?

Figyelt kérdés

Nemrég szakított velem a barátnőm... igaz nemvoltunk együtt sokáig mindössze 2és fél hónapig és előtte féléven keresztül csak beszélgettünk.

Voltak már barátnőim... nem vagyok egy elveszett srác ilyen téren mert tényleg volt mar jó pár meg egy alkalmas is nem túl sok de nemis kevés...

De most ebbe a lányba annyira beleszerettem mint még soha senkibe, mikor vége lett a 2éves kapcsolatomnak az sem fájt ennyire kegyetlenül... szószerint őt éreztem az igazinak, még senkivel sem éreztem amgam ennyire jól mint vele, ilyen még sosem volt de jobbakat tudtam vele nevetni meg beszélgetni mint azokkal a legjobb barátaimmal akiket 15éve ismerek... egyszovalsosem voltam még ilyen boldog mint vele... nem sirtam még nő után de utána igen és nem probaltam ennyire vissza szerezni valakit mint őt, csak sajnos elronottam mert a barátait kértem segítségül...ezt ő már táamdásnak vette és zakaltásnak, elvileg össze is veszett a baratnőével emiatt mert hogy segiteni akartak nekem...

és tudom hogy ő is szeretett nagyon engem, folyton féltékeny volt... csak maittam hogy tetszen nekem elkezdett edzeni... és hasonlo dolgok pedig én sosem kértem tole ilyen dolgokat mert én ugyszerettem ahogy van!

Végul azert szakitott azt mondja mert hogy nem engedtem be a lelkembe és elvielg ellaposodott a kapcsoaltunk... pedig én nem ereztem igy es rajta se mikor egyutt voltun khogy barmi olyan nagyon nagy oriasi baj lett volna.

ő 19 éves én 24 a vége az lett hogy elindult egy házibuliba én elmentem dolgozni aztan ra 2napra irt egy uzenetet hogy mar nem érzi ugy irántam

és idot kért, én pedig ezt nemtudtam felfogni és elkezdtem irogatni nem hagytam idot azt mondta kikényszeritettem belole hogy vége lett

Bármit megadnék hogy őt visszakapjam nem kell rajta kivul tobbe mas

Igaz még fiatal tudom... abban remenykedek hogy egyszer majd valamikor átgondolja az egeszet hogy nem tamadni és zaklatni akartam hanem csak visszakapni ot mert megilyedtem hogy elveszitem és nem volt nagy tapasztalatom ebben a dolgokban mert az elozo nokkel ha vege volt vége volt nem igazan érdekeltek de ő nagyon!



2021. máj. 16. 14:34
 1/8 anonim ***** válasza:
Ti távkapcsolatban voltatok? Milyen gyakran találkoztatok a 2,5 hónap alatt, vagy akár az előző 1/2 évben?
2021. máj. 16. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem, csak a munkám nem engedte meg hogy hamarabb találkozzunk... és amikor elsőnek találkoztunk onnantol kezdve folyamatosan együtt voltunk
2021. máj. 16. 14:49
 3/8 A kérdező kommentje:
szinte mintha mar ott laktam volna
2021. máj. 16. 14:49
 4/8 anonim ***** válasza:

Szomorú ilyet olvasni mert ép velem is hasonló történt egy hete kb.

Ne beszélj vele többet, ne írj neki, a cuccait, rakd el ha van nálad egy külön helyre. Nagyon rossz, de azért kell, hogy jobban legyél. :(

Próbáld úgy felfogni, hogy legalább vele lehettél és ő most is boldog. Tudja mit akar és döntött. Valószínű más oka is van ennek mint az enyémnél, hogy már talált valaki mást. Facebookon is irkálnak a lányokra ezren valamint ha házibuliba jár akkor pláne jöhet egy keményebb csávó akivel ugyan olyan jól eltud beszélgetni mint veled.

Sajnos elkell engedned őt. Az élet vagy rövid és boldog, vagy pedig hosszú és szar. Általában az utóbbi. Te jó ember voltál hozzá így biztos eszébe fogsz jutni néha napján. Neki is nehéz elhiheted, így az ő kedvéért is próbáld meg elengedni. Ha jobban belegondolsz 24 év nem olyan sok. Rengeteg időd van és fogsz is találni mást.


23/F

2021. máj. 16. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

2,5 hónap után nem kér az ember szünetet. Tehát ennek már akkor vége volt. Szünetet 10 év együttélés után szoktak az emberek tartani amikor végiggondolják az életüket. De ez nálatok ebben a korban még nem opció.

Szerintem próbáld meg elengedi ezt egyelőre. Ha később évek múlva találkoztok talán éretteb fejjel újra megpróbálhatjátok. Persze ha ő is akarja, de addig sok minden történhet. De most úgy látszik ő most ezt komolyan gondolja pláne ha azt mondta már nem szeret. Valószínű hogy csak fellángolás volt a részéről.

2021. máj. 16. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd, a buliban valószínűleg találkozott valakivel.. Ha 2,5 hónap kapcsolatban megingatta valaki, amikor a lángoló szerelem időszaka van (lenne), akkor felejtős.
2021. máj. 16. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
na aggódj, pár év elteltével nem fogsz már úgy tekinteni rá, mint a nagy ő-re
2021. máj. 16. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Sajnos a lány úgy forgatta a dolgot, hogy te érezd rosszul magad az miatt, hogy szakított veled. Pedig itt sajna arról van szó, hogy felcsípte valaki és behülyült. Örülj neki, hogy kiderült ki is ő valójában. Ő szerintem okosabb mint te és nagy színész is. El kell fogadnod, hogy nem voltál neki annyira fontos mint azt játszotta. Sajnálom, de ez ma már így megy. Éld meg a fájdalmad és légy büszkébb annál, hogy a barátain keresztül keresed.
2021. máj. 16. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!