Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Tényleg kifogásolható, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg kifogásolható, hogy pár nappal az után szakítottam, hogy agyvérzést kapott az apukája?

Figyelt kérdés

Az exem kb. ki akar csinálni, és a saját családom is ellenem van, anyám emelt hangon szólított fel, hogy ő nem ilyen szívtelennek nevelt, menjek csak szépen vissza hozzá legalább amíg fel nem épül az apja, ha pedig nem, akkor költözzek el. Meg, hogy rá szégyent hozok, mert az exem apjának a testvérével egy helyen dolgozik, és mit fog szólni, miféle család vagyunk.


Azért hagytam el, mert érzelmileg bántalmazott, de ez sem az exem, sem anyám szerint nem bántalmazás, csak megbolondított a média meg a mozgalmak, és már minden az, közben ezt a kapcsolatot meg lehetne oldani.

Szerintem nem lehet megoldani, mivel már inkább utálom, mint szeretem, és meguntam a károgást, terrort, most telt be végleg a pohár. Ráadásul beleszerettem valaki másba. Nem csaltam meg, a másik személlyel semmi nincs köztünk, de ha garantáltan nem is lehetne soha, akkor is el szeretném hagyni a páromat.



2021. jún. 4. 17:17
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
98%
A Te életed, egyedül Neked van jogod dönteni róla. Nem az exednek. Nem az anyádnak. Nem a társadalomnak. És nem is a gyakori közösségének. Bántalmazott, otthagytad, jól tetted. Akinek nem tetszik, az b@ssza meg magát, az exed oldja meg a problémáit, ahogy akarja, anyád meg...hagyjuk.
2021. jún. 4. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
98%

Ilyen szuloktol minel hamarabb el kell koltozni.

Talan jobban erzi majd magat, ha csak sajnalatbol vagy mellette?

2021. jún. 4. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
#1-nek nagyon igaza van. Szerencsétlen szar helyzet, de az se lenne jobb senkinek ha csak megtűrnéd amíg felépül a papa. Ami nem 2 nap.
2021. jún. 4. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Anyád is szép kis sütemény - fontosabb neki az, hogy a szomszéd mit gondol, mint az, hogy a gyereke boldog-e vagy sem.
2021. jún. 4. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

A lehető leghamarabb szabadulj meg ezektől az emberektől. Miféle anya az, aki visszaküldené a lányát egy bántalmazó párhoz, csakhogy nehogy rosszat gondoljanak róla?


Az, hogy pont agyvérzése volt szerencsétlen dolog, de emiatt ne áldozd fel a saját boldogságodat és idődet. Ha egy évig tart, mire felépül, neked egy évig ott kéne lenned mellette? Miféle gondolkodás ez?

2021. jún. 4. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Mennyire etikus visszamenni hozzá, amíg az apja fel nem épül? Semennyire. Te életed, éld ahogy akarod. Szerintem neked van igazad.
2021. jún. 4. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Hazugsággal álltatni a másikat szerintem nagyobb szívtelenség.
2021. jún. 4. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem, gondolom nem szándékosan így időzítetted, csak véletlen egybeesés. Nem kéne sajnálatból továbbra is benneragadnod egy rossz kapcsolatban. És ha esetleg sose épülne fel az apja, akkor anyukád szerint örökké mellette kéne szenvedned vagy mi? Ha úgy érzed, hogy ez már menthetetlen és nem bírod elviselni se, akkor mindegy mik a körülmények, nem kell vele maradnod és nem leszel ettől szemét.
2021. jún. 4. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Sz-rd le, hogy ki mit gondol.

Nem nekik kell este széttárniuk a lábukat és lefeküdni vele, így könnyen osztják az észt.

A társadalommal se foglalkozz mert mikor neked lenne szükséged valamire (nem pont anyagiakra) hanem lelki támaszra, akkor meg állhatsz sorba, mert mindenki kikerül téged. (tapasztalat). És ezeknek az emberknek akarsz megfelelni?

Aki sajnálja, ott a lehetőség álljon vele össze.

2021. jún. 4. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

A családod valószínűleg régimódi. Nálam szerencsére örültek, amiért kiléptem végre egy bántalmazó kapcsolatból. Ám én helyettük is örülök neked, a döntéseknek!


Az pedig mindegy, mikor hagyod el. Nem kötelességed pátyolgatni még ilyenkor sem. Nekem karácsony előtt pár nappal telt be véglegesen a pohár...

2021. jún. 4. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!