Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ha veled szakítanak, arra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha veled szakítanak, arra hivatkozva, hogy már nem szeret téged, akkor az azt jelenti, hogy veled volt a probléma ?

Figyelt kérdés
5 éves kapcsolat, nem történt semmi kiváltó ok, egyszerűen csak a másik fél részéről elmúlt a szerelem. Kicsit nehéz ezt feldolgoznom, nem tudok ismerkedni, mert attól félek, hogy hiába jövök össze valakivel és leszek újra szerelmes, félek, hogy újra elfognak hagyni, kiszeretnek belőlem, mert ezek szerint nem vagyok szerethető, vagy kevésnek bizonyultam. Ha valaki kérdezi, szégyellem azt is kimondani, hogy én vagyok az, akivel szakítottak. Megalázónak érzem kimondani, mintha kevés lennék, vagy nem lennék elég jó. Sok férfi olyan nőket is éveken át szeret, akik becsapják őket, megcsalják őket, én nem tettem semmit, mégis kiszeretett belőlem.

2021. jún. 28. 17:01
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
16%
Pont azért mert "nem tettél semmit".
2021. jún. 28. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
18%

"ezek szerint nem vagyok szerethető, "


Mert te szeretsz mindenkit...?😳

2021. jún. 28. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
9%
Igaza van az #1 nek.
2021. jún. 28. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Mit kellett volna tennem? Szerintetek mit kell egy nőnek tennie azon kívül egy kapcsolatban, hogy szereti a párját, a szex rendben van, hűséges, normális átlagos testalkattal rendelkezik, rendszeresen jár fodrászhoz, kozmetikába, igényes, tiszta, ápolt, főz, takarít, nem kell őt eltartani? Miket kell csinálnia egy nőnek, hogy ne szeressenek ki belőle ?
2021. jún. 28. 17:24
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Ne vedd magadra. Vannak emberek, akik nem tudnak mit kezdeni a kapcsolattal ha már elmúlt a szerelem, ha már nincs meg a "lángolás". Ennyi év után átalakulnak az érzések, szerelem helyett szeretetet, bizalmat, ragaszkodást érzel a másik iránt inkább, mintsem szerelmet. Van aki ilyenkor tudatosan próbál újra romantikát csempészni a kapcsolatba, és ezzel újra "fel lehet szítani a tüzet". Van aki nem elég kitartó/fantáziadús/ragaszkodó ehhez, és inkább szakít, merthogy "elmúltak az érzések". Ha nem veszekedtetek, nem ment el negatív irányba a kapcsolatotok, akkor erről van szó. Olcsó vigasz, de egyszerűen belenyúltál, rosszul választottál, míg aki mellett kitartanak az sokszor csak a szerencsés választásnak köszönheti, hogy nem lett elhagyva.
2021. jún. 28. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
0%
óóó igen letörte az egódat....ha te szakítottál volna jobb lett volna mi? :)
2021. jún. 28. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

"A szerelemnek múlnia kell,ha múlik akkor fájnia kell"

"Nincs az a szerelem aki el nem múlik"

"Elmúlt egy szerelem és nagyon fáj.."

Ez sajnos már csak itt van.

Nézd pozitívan most kb 4,5 évig szerethető voltál lehet következő esetben 45 év lesz. Tanúltál fejlődtél.....

2021. jún. 28. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
#7 vicces, mert pont ezt a zenét szokta hallgatni.
2021. jún. 28. 18:12
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos ez igaz, ez hozzállás kérdése sajnos, hogy valaki megbecsüli, ami van neki, vagy hajtja az izgalom, az újabb fellángolás (nem, szerelemnek nem nevezem, ami első hetekben van), egy új, egy más.

Én is így jártam, mint te, csak 7,5 év után. Én úgy gondolom, ha nincsenek hatalmas problémák egy kapcsolatban és nem ellenkező irányba fejlődünk az évek alatt, megvan az összhang, a kémia, akkor akivel ennyi évet "lehúztam", azzal le tudom az összes többit is és nem kergetem az izgalmat.

De sajnos azzal nem tudsz mit kezdeni, ha olyat fogsz ki, aki ezt a tini-fellángolós érzést hajkurássza. Azt nem tudod visszatartani, az el fog menni, mert nem elég neki a stabil "megszokás".

Én, most, szakítás után majd' 1 évvel, mit nem adnék azért, hogy valakivel ismét "megszokás" legyen. A hátam közepére nem kell a kezdetleges izgalom, ismerkedés, randizás, mások megismerése,ki fogunk-e jönni hosszútávon, stb-stb.

Kinek a pap, kinek a paplan.. Ne okold magad semmiképp.

2021. jún. 28. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Velem is 7,5 év után közölte az exem , hogy nem érzi azt , amit kéne . Szeret , de nem szerelmes és ő így nem tud élni. Èn akárhányszor kérdeztem tőle , hogy mi a gond ,nem mondta el. Csak miután megcsalt és már biztos volt a másik csaj. Akkor kaptam ezeket a szavakat . De sose mondta, hogy esetleg változtatni kéne valamin. Én végig azt hittem , hogy ő lesz a gyerekeim apja ,a társam egy életen át. Aztán jól pofára ejtett.

Exem azt hiszi, hogy a kapcsolat akkor jó, ha minden rózsaszín köd . Ha ez elmúlik , akkor nagy a baj…

Aki így gondolkozik és menni akar az inkább menjen . Csak feleslegesen rabolnánk egymás idejét .

2021. jún. 28. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!