Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítottam,megbántottam, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítottam,megbántottam, de megbántam. Hogyan engeszteljem ki? Vannak ötleteim, de biztos van, ami már túlzás, papucs pasinak tünnék. Ötletek?

Figyelt kérdés
Köszönöm, ha segítetek

2021. júl. 15. 16:26
A kérdező szavazást indított:
Virág
Csoki
Plüss
Szerelmi vallomás
Mind a 4
A felsoroltakból 3-at
Felsoroltakból kettőt
Egyéb, kommentelek
16 szavazat
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
72%
Hàt leginkàbb sehogy. Ok nèlkül nincs szakítàs. Kàr az ilyenekbe visszatàncolni. Csak egyenesen előre
2021. júl. 15. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
90%
Attól függ, mivel bántottad meg, mióta voltatok együtt, mikor volt a szakítás, ő nyitott-e a békülésre, stb. Kevés az infó, mi nem tudhatjuk így ismeretlenül, hogy ő minek örülne békülésképp :)
2021. júl. 15. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 harebell ***** válasza:
96%
Egy őszinte beszélgetés. NEM sablonos vagy giccses vallomás, hanem normálisan elmondva (esetleg leírva) a dolgot, amiből tényleg lejön számára, hogy tudatosan felfogtad, miben hibáztál, és ami alapján bízhat benne, hogy a jövőben nem lesz ilyen. Akkor esetleg adhat még egy esélyt, de persze nagyon nem mindegy, mivel bántottad meg, simán lehet, hogy látni se akar már. A többi csak körítés, rám ilyen kérdésben nem lehetne virággal vagy csokival hatni.
2021. júl. 15. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Mondd el mit érzel, mindent és őszintén. Szerintem ez a legjobb ötlet. Nem tárggyal kell "megvenned" őt, hanem önmagaddal, hajrá!
2021. júl. 15. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Egy alapos őszinte beszélgetés, és az alatt mond el az érzéseid felé, valj neki szerelmet. Hatásos lesz. Sokkal többet érsz el ezzel, mint bármilyen tárgyal amit adnál neki.
2021. júl. 15. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Miért szakítottál?
2021. júl. 15. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Ez csaj függő, volt olyan barátnőm akit 50 szál rózsa teljesen meghatott.

Volt aki meg kidobta volna a fenébe, tudtam róla.

Sztem a legjobb ha elmondod az érzéseidet őszintén.

2021. júl. 15. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Te nagyon gyerek vagy még fejben, ha szerinted egy plüssel vagy csokival el van felejtve az, hogy kib.sztad.
2021. júl. 15. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Igyekeztem a “hagyományos” bocsánatkérős ajándékokat felsorolni. Pont azért kérdeztem, mert jó lenne valamilyen jobb ötlet is
2021. júl. 15. 19:10
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell több ötlet, elég ha öszintén megbeszélitek a dolgokat és bevallod neki szerelmi vallomás formában az érzéseid felé. Ennyi bőven elég, a többi már túl nyálas és felesleges, papucsot csinálnál magadból
2021. júl. 15. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!