Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Elküldenétek neki az üzenetet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elküldenétek neki az üzenetet?

Figyelt kérdés

A volt párom felvette velem a kapcsolatot, beszéltünk kicsit. Felvetette a találkozó gondolatát, majd lemondta. Az indoklás igazából annyi volt, hogy majd szeretne, de most még ne, mert felelőtlenség lenne, de hogy maradjunk továbbra is kontaktban.

Mindegy,a háttértörténet nagyon hosszú lenne.

A lényeg az, hogy én nem reagáltam erre az üzenetre, mert nem tudtam hová tenni és értelmét sem láttam volna.

Most viszont megfogalmazódott bennem egy kissé hosszúra sikerült üzenet, amiben leírtam, hogy mik az aggályaim a találkozóval, meg vele kapcsolatban.

Mivel ő nem igazán őszinte velem, nem tisztázta velem, hogy miért szeretne találkozni, én meg nem szeretném, ha akármelyikőnk is sérülne.

Szerintetek van értelme elküldenem neki az üzenetet, amiben az én szemszögemet részletesen leírtam, vagy sem?


2021. júl. 18. 16:59
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%
Várj sztem,majd ha nagyon érdekel,és mégsem ír,kérdezd meg,miért keresett, és a válaszanak megfelelően elküldöd neki,vagy sem.
2021. júl. 18. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:

Rendben, várok. Végülis a hónapok alatt megszoktam, hogy nem beszélünk. Régebben képtelen voltam válasz nélkül hagyni az üzeneteit, mostmár ez könnyebben megy.

Ti mit gondoltok? Felelőtlenség lenne új esélyt adnom a dolognak a leírtak tudatában?

Vagy van arra pozitív példa, hogy egy ilyen botlás és a következményei miatt rájön az illető, hogy hibázott?

Vagy ez csak tündérmese és ne akarjak szamár lenni? Nem akarok úgy vele lenni, hogy nem vagyok neki elég... Már, ha egyáltalán erre sor kerülne és nem csak szórakozgat, meg kíváncsiskodik, hogy hogy viszonyulok még hozzá..

2021. júl. 18. 18:50
 13/23 anonim ***** válasza:
100%
12: szerintem egyelőre próbáld ne beleélni magadat. Várj, aztán lépj, ha nagyon szeretnéd tudni,mit akart, hogy megkeresett.
2021. júl. 18. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:

Nem akarom beleélni magam, csak jobb félni, mint megijedni. Ismerem már őt túlságosan is. Amikor a kapcsolat alatt voltak mosolyszünetek, akkor is jött utánam mindig, mint egy kiskutya. Ha nem akarna semmit, akkor szerintem hagyna a francba, hiszen már viszonylag sok idő eltelt azóta. Legalább is a környezetemben nem ezt láttam. Akik szakítottak, azok vagy egy nagyon minimális kontaktot tartanak és max felköszöntik egymást, vagy egyáltalán nem beszélnek. Máshol találkozó fel sem merül.

De lehet, hogy én gondolom rosszul, nem tudom. Tapasztalatlan vagyok ilyen téren, nekem ő volt az első..

2021. júl. 18. 18:58
 15/23 anonim ***** válasza:
100%
Várj most.
2021. júl. 18. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:
Rendben, várok. Köszönöm.
2021. júl. 18. 19:03
 17/23 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem hagyd és engedd el igazán! Szakítás aztán hirzárlat aztán találkozás... ne haragudj de szerintem van valakije, akivel éppen rosszban van. Ha ló nincs.. ne haragudj de ez a véleményem.
2021. júl. 18. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:

Én azt tudom, annak a karjaiba rohant akkor, aki miatt kiraktam. De hiába volt neki ő, addig is írogatott. Szóval én nem tudom, hogy a történetben ki a ló és ki a szamár...

Semmi gond egyébként, bírom a negatív kritikát. Hiszen tudom én is, hogy hülye vagyok, és már rég nem rajta kellene rágódnom, de nem megy. Én azt hittem, néhány hónap alatt túl leszek az egészen, mások annyira könnyen tovább tudnak lépni. De én túlságosan szeret(t)em őt és nagyon ragaszkodó típus vagyok.

De valószínűleg az a legjobb tényleg, hogy nem reagáltam és ha keres a jövőben, akkor is elutasítom a találkozó lehetőségét..

2021. júl. 18. 19:41
 19/23 anonim ***** válasza:
100%
17-es vagyok ismét. Eszedbe ne jusson nemhogy találkozni, hanem szóba állni se vele. A szamár pedig te vagy, mert rajta jár az eszed. Hidd el, ő egy pillanatig nem gondolkodik rajtad ennyit. Persze te tudod hogy mi a jó neked.
2021. júl. 18. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:
Nekem már sehogy sem jó.
2021. júl. 18. 20:46
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!