Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Elküldenétek neki az üzenetet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elküldenétek neki az üzenetet?

Figyelt kérdés

A volt párom felvette velem a kapcsolatot, beszéltünk kicsit. Felvetette a találkozó gondolatát, majd lemondta. Az indoklás igazából annyi volt, hogy majd szeretne, de most még ne, mert felelőtlenség lenne, de hogy maradjunk továbbra is kontaktban.

Mindegy,a háttértörténet nagyon hosszú lenne.

A lényeg az, hogy én nem reagáltam erre az üzenetre, mert nem tudtam hová tenni és értelmét sem láttam volna.

Most viszont megfogalmazódott bennem egy kissé hosszúra sikerült üzenet, amiben leírtam, hogy mik az aggályaim a találkozóval, meg vele kapcsolatban.

Mivel ő nem igazán őszinte velem, nem tisztázta velem, hogy miért szeretne találkozni, én meg nem szeretném, ha akármelyikőnk is sérülne.

Szerintetek van értelme elküldenem neki az üzenetet, amiben az én szemszögemet részletesen leírtam, vagy sem?


2021. júl. 18. 16:59
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
100%

Feltépett most egy sebet, az fáj. Pár nap és megint jobb lesz. Ne engedd neki, hogy kénye-kedvére ki-be sétálgasson az életedbe, szeresd magad annyira. Egy év múlva baromi büszke leszel magadra, csak tarts ki most és bízz magadban, hogy ennél többet érsz.


Aki így eldob az utána is így el fog dobni, mert látja, hogy megbocsátasz és csinálhat, amit akar következmények nélkül.

2021. júl. 18. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
100%
:(
2021. júl. 19. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2021. júl. 19. 08:56
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!