Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Egy drogos bedilizhet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy drogos bedilizhet?

Figyelt kérdés
7 évig voltam egyűtt barátnömmel!Egy munkahelyen ismertem meg!Nagyon szerelmes lettem belé 4 hónap után elhivtam randira!Ahol vacsoráztunk egy kollégánk is épp ott volt és félre hivott!Mondta menekűljek mert egy drog és pia fűggö ez a csaj ....Nem menekűltem vele maradtam!A Szűleim is kitagadtak miatta!Mindenki elitélt,hogy ilyet szeretek amikor elitélte az ilyet!Elvittem elvonora de kijött és folytatta állandoan depreszios volt és vagdosta magát!Sokszor lelépett tölem majd visszatért !Januáróta nem beszéltűnk,tavasszal bejelölt ennyi!Sajnos egy dolog miatt tegnap megkellet keresnem csak annyit irt nem érdekli semmi es feljelent mivel megkerestem!Az a kérdésem bedilizhetett?Nem kettönk miatt kerestem hanem hivatalos űgy miatt !Januáróta nem is kerestem!
2021. júl. 20. 09:31
 1/9 anonim ***** válasza:
32%
Dehogyis, aki drogos, az mind teljesen normális 🤷‍♂️🤦‍♂️
2021. júl. 20. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Akárki bedilizhet.
2021. júl. 20. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Persze. Feljelenteni nem fog, ha mégis megpróbálja, akkor max kiröhögik. Ne aggódj.
2021. júl. 20. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
76%
Nem, alapból dilis volt. Ne aggódj, feljelentésből nem lesz semmi.
2021. júl. 20. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
52%
Ha elvonási tünetei vannak, akkor mindegyik be tud kattanni.
2021. júl. 20. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
52%
Utolsó válaszado igazad van és erre is gondoltam!Mikor haza vittem elvonrol nem szedte a gyógyszert olyan elvonási tűnetei voltak mire haza értem egy szekrényen se volt ajto mert lerugdosta!
2021. júl. 20. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
52%
ő az az ember akinek nem 2-3 hónap elvonó ha nem 1-2 év lenne szükséges és egy csomoó akarat és támógatás.. de aki nem akar magán segíteni azon más sem fog tudni !
2021. júl. 20. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
52%
Tudom a föorvos is ezt mondta legalább 3 év vagy több kéne neki mivel 20 éve ebben él!Én sose cigiztem sose ittam sose drogoztam és pont ilyen embert szerettem a végsökig!Meglopta a barátaimat én inkább kifizettem csak neki ne legyen baja! Sajnálom, hogy nem tudtam segiteni rajta!A Szűleim azota meghalltak velűk 7 éve nem beszéltem mert kérték válaszak!Kérdezö
2021. júl. 20. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Simán, ha nincs meg az adag, akkor mégjobban tuti.
2021. júl. 20. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!