Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Miért kell ilyen gusztustalann...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kell ilyen gusztustalannak lenni?

Figyelt kérdés

Nemrégiben rámírt az exem és dumáltunk egy keveset. Azt állította, hogy nincsen már együtt a párjával. Korábban már voltak ebből konfliktusok, ezért számomra ez egy fontos tényező volt.

Kiderült,hogy ez nem igaz. Nem adott arra választ, miért hazudott. Letiltottam, mert nincs kedvem ahhoz, hogy én legyek a sz.rkavaró ex, hiába nem írtam neki semmi félreérthetőt. Ő ellenkezett, mondtam, hogy akkor beszélje meg a párjával, hogy néha dumálunk. Azt mondta, hogy nem mondja el neki, mert nem akar balhét. Én meg megmondtam, hogy szerintem ez így nem korrekt, úgyhogy akkor viszlát.

Éltem át hasonlót korábban, jutottak olyan levelezések a szemem elé, amik baromira nem estek jól, így én ehhez nem asszisztálok, úgy döntöttem. És szerintem, ha titkolózni kell, az régen rossz.

Igazából nem is tudom mi a kérdésem, én tudom, hogy jól cselekedtem.

Csak azt nem értem, másik oldalról, hogy miért kell így viselkedni..


2021. júl. 20. 21:20
 1/7 anonim ***** válasza:
98%
Egyszerűen arról van szó, hogy te egy normális morállal bíró, becsületes ember vagy, a többségnek azonban sajnos nem ez a természetes. Ez van.
2021. júl. 20. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
98%
Azért hazudott neked, és tette volna vele is, mert nem csak beszélgetni akart. Hogy miért ilyen, nem tudom, de vannak ilyen sunyi alakok.
2021. júl. 20. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
3%
ismét egy vergödő exbarűtnő? valamit tudhatot a hapsi !
2021. júl. 20. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%

Te csak irányítani akarod az exed. Ha nem az van, amit akarsz, jön a balhé.


dehogy cselekedtél te jót? Magadat ítéld meg, felmented magad és még vállveregetést is adsz magadnak. Na, EZ gusztustalan!!!!!

2021. júl. 20. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Felmentem magam? Mégis mi alól?

Irányítani? Ja, nagyon irányítani akarhatom azzal, hogy nincs kedvem suttyomban csevegni vele.

2021. júl. 20. 22:29
 6/7 anonim ***** válasza:
94%

Igazad van kerdezo. En is utalom ezt az exxel valo kapcsolattartosdit.

Az egyik fel ugyis tobbet lat bele. Amikor a felek jelenlegi kapcsolata hullamvolgybe kerul nagyobb esellyel fordul az exhez es kesz is a felradugas.

2021. júl. 20. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Semmi szükség beszélgetni az ex-szel. Nem igazán tudnátok miről. Fölösleges kavarás, vitaforrás, ráadásul marha idegesítő lehet a vergődése.

A 4-es meg be van szívva :D

2021. júl. 21. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!