Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mi a jó döntés? Elengedni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a jó döntés? Elengedni vagy küzdeni érte?

Figyelt kérdés

Több mint 10 éve volt egy kapcsolatom, lánynak én voltam az első, majd szakítás lett a vége, és tavasszal megkeresett, újból össze jöttünk, de csak barátság extrákkal volt.

Most újból kidobott mert talált másikat.

Jelenleg már 34 éves, és fél hogy nem lesz komoly kapcsolata, gyerek stb

Nekem álmaim nője lett és egyik felem küzdene érte, másik meg elengedné.

Ki mit tenne?



2021. júl. 21. 15:51
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Miben is kéne dönteni? A csaj mást választott.
2021. júl. 21. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Sajnálom.


Nekem is van/volt egy srac akivel hol jartam hol nem, ugy elvagyok vele meg minden de azoval nem ő az "aduasz" es soha nem is lesz az.


Csak nagyon ugy tunik h te is csak potlek vagy.


Nagyon teljesiteni kene h felnezzen rad...pl statusz hatalom magabiztossag uber jo az ágyban igazi verbeli ffi kapós pasi ha lennél egybol más lenne valszeg.

2021. júl. 21. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
51%
Nincs miért küzdened. Úgy döntött párkapcsolatra alkalmatlan vagy. Miért nem mondtad álmaid nőjének, hogy kapcsolatot akarsz, csak miután kidobott?
2021. júl. 21. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Én elengedném.


Ne fuss olyan szekér után, ami nem vesz fel!

2021. júl. 21. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

2x már kudarc lett ebből, legutóbb lecserélt másra, mit kell ezen küzdeni?


Az álmaid nője és a nagy küzdelmi vágy is egy romantikus álomvilágot sejtet benned, ami csak nálad létezik, meg a hollywood-i szutykokban.

2021. júl. 21. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha barátság extrákkal volt a megállapodásotok, akkor nem dobott ki, hanem talált egy párt, akivel a szex+kapcsolat is működőképes lehet.

A barátság extrákkal szitukban nincs kötelezettség egyik fél részéről sem, hisz csak összejártok dugni.

2021. júl. 21. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!