Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Miért nem tudom elengedni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudom elengedni?

Figyelt kérdés

Már több mint 1 hónapja szakított velem a párom. Csak pár hónapig voltunk együtt. Már eleve éreztem az elején is hogy nem igazán ő a nekem való, mégis próbáltam benne hinni hogy jó lesz, esélyt adtam neki. Végülis megszerettem nagyon, a jó emlékeinkhez kötődöm nagyon és az elképzelt jövőképhez, amit terveztünk. Nehéz beismernem és elfogadnom, hogy ennek vége. Még mindig visszavágyom hozzá, annak ellenére, hogy tudom, ő sosem volt az igazi nekem. Az eszemmel tudom, hogy jobb ez így, ő már rég továbblépett, már nincsenek úgy érzései irántam, legfeljebb néhány éjszakára kellenék már csak neki. Az eszemmel tudom hogy semmi értelme még mindig rajta gondolkoznom és rá "várnom", azt is látom hogy nagyon nem hozzám való és nem lennék boldog vele már sosem.


Mégis minden nap rajta agyalok, minden nap szenvedek hogy milyen jó lenne újra vele lenni, de tudom hogy ez nem igaz, mégis így érzek. Mindig próbálom tudatosítani magamban hogy de ő nem volt jó hozzám és nem is lesz sosem, ő már rég elengedett és nekem is ezt kéne tennem, már le akarom zárni, mégsem megy, mert valamiért még mindig kötődöm hozzá, pedig tudom, hogy nincs értelme.


Miért nem tudom elengedni? Miért kötnek még hozzá ilyen mély érzelmek, ha egyszer tudom, hogy semmi értelme? Ha egyszer tisztában vagyok vele, hogy nem érdemel meg, nem fog megváltozni, és nem erre vágyom, akkor miért ragaszkodom mégis hozzá? Mit lehetne tenni hogy végleg le tudjam zárni érzelmileg is?



2021. júl. 21. 20:51
 1/5 anonim ***** válasza:
73%
Nem tudom de ha valaki erre rá jön, akkor írja le. Köszi
2021. júl. 21. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Mi miatt lett vége? Amúgy 1 hónap még elég kevés. Még minimum 1-2 hónap pluszban és jobb lesz. Remélhetőleg legalább is, ha csak pár hónapig tartott. Amikor szomorkodnal, jusson eszedbe a sok negatívum, ami miatt nem neked való és vége lett.

Ide is leírhatod őket, talán segít. Engem legalább is érdekelne, mk volt a probléma kettőtök közt.

2021. júl. 21. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
14%

"nem érdemel"...


Ez a szöveg...

Azon nem gondolkoztál még hogy jobbat érdemel nálad és ezt ő is tudja?

2021. júl. 21. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
77%

Szerintem ezen egy új szerelem, akár fellángolás fog segíteni. Teljesen más lesz, ha megismered az igazit.


Sajnos én pont benne voltam egy ellaposodott, hiábavaló, mégis hosszú kapcsolatban, amikor megismertem valakit, akitől az egész testem megremegett. Nem történt semmi köztünk, nem adtam felé jeleket, de még mindig azon gondolkozom, hogy ha szingli lettem volna, összejöttünk-e volna.

2021. júl. 21. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező, kösd le magad valamivel. Felszabadult egy csomó időd, amit régen a párodra fordítottál. Most ezt az időt még mindig ugyanarra pazarolod, a vele való foglalkozásra. Keress új tevékenységeket, olvass, nézz filmeket, sportolj mindenképp. Ez segít a legtöbbet. Ha vannak barátaid, töltsd velük minél több időt, menj kirándulni. Amíg az idődet a vele való foglalkozásra pazarolod, nehéz lesz túllépni. Ha eszedbe jut, nem kell harcolni az emlékek, gondolatok, érzések ellen. EZ most normális, hogy még hiányzik, hogy vannak dolgok, amik jók voltak és ezek most hiányoznak. Engedd meg magadnak, hogy ezt érezd, de tudatosítsd, hogy el fog múlni.
2021. júl. 23. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!