Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mit tennétek a helyemben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
Adott egy kapcsolat ami tönkre ment, eltelt már pár hónap de a két fél hiányolja egymást, és felmerült az újra kezdés. A régi dolgokon változtatva újra akarnák kezdeni, az eggyik fél teljesen biztos a dolgában a másik nagyon bizonytalan hogy akarja e ezt. Azt mondta hogy most beszélgetni és találkozni akar csak kapcsolatot nem. Azt mondtam neki hogy 1 hónapot "adok" neki arra hogy eldöntse mit szeretne. Velem lenni vagy nem. Erre azt mondta hogy ez nem behatárolható, de szerintem azért ez el lehet dönteni ennyi idő alatt hogy hiányzik e a másik fél annyira hogy vele akarjak lenni vagy sem. Szerintetek kemény voltam vele hogy 1 hónapot adtam csak?
2021. júl. 28. 15:45
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de ha újra akarod kezdeni, az lenne a minimum, hogy nem mandátumot adsz, hanem küzdesz, hogy újra a bizalmába fogadjon. Gondolom valamiért tönkrement a kapcsolat, vannak tüskék. Szerinted ezt 2 perc feldolgozni? És még te mondod, hogy 1 hónap alatt el tudná dönteni? Én meg azt mondom, ha igazán fontos lenne, akkor 1 hónapnál többet is várnál rá. Igazán jogosak a félelmei, én inkább hagynám az egészet a fenébe a helyében, sürgessél mást.
2021. júl. 28. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Én ezek után biztosan nem akarnék újra összejönni veled. Szakítottatok, annak valami oka volt. Ha bizonytalan az újrakezdésben, akkor valószínűleg nemcsak annyi történt, hogy ellaposodott a kapcsolat, szakítottatok, és rájöttetek, mégsem tudtok egymás nélkül élni, hanem sérelmek voltak, amiket helyre kell rakni.

Ahogyan az egyes is mondta, ha te valóban őt akarnád, akkor inkább tepernél, nem ultimátumot osztogatnál. Szerintem kicsit vegyél vissza az arcodból.

2021. júl. 28. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Félreértettetek, most adtam neki 1 hónapot. De már 4 hónapja várok rá. De elhihetitek hogy érzelmileg nem a legkönyebb dolog ez. De miatta kibirom
2021. júl. 28. 15:55
 4/16 A kérdező kommentje:
És igen, igazán szeretem nem hiába várok rá.
2021. júl. 28. 15:56
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha már 4 hónapja vársz, akkor meg el kéne engedni. Ez a bizonytalanság eléggé felér egy nemmel. Jobban járnál, ha lezárnád, és tanulva a hibáidból egy új kapcsolatban tiszta lappal kezdenéd.
2021. júl. 28. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Ebből az lesz, hogy csak elcseszed rá az időt, ő meg ellébecol veled, amíg nem talál mást. Hány évesek vagytok?
2021. júl. 28. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
22 és 24 évesek vagyunk. Bennem is van egy minimális félelem hogy mi lesz akkor ha talál mást. De akkor is úgy leszek vele hogy legalább megpróbáltam.
2021. júl. 28. 16:01
 8/16 A kérdező kommentje:
5 ös, tudom hogy könyebb lenne de sajnos vagy nem sajnos egyszerüen nem tudom őt elengedni, próbáltam de nem ment. Tudom hogy magamnak is ártok ezzel lelkileg de nem megy az hogy elengedjem.
2021. júl. 28. 16:02
 9/16 anonim ***** válasza:

Na várj. 4 hónapja ez a helyzet, vagy 4 hónap különlét után most beszéltétek ezt meg? Mert ez azért nem mindegy. Az, hogy te 4 hónapja reménykedsz, de eddig nem léptél semmit, arról nem a lány tehet. Bizalmat visszaépíteni nem megy pikk-pakk, érthető, hogy óvatos. Voltam ilyen helyzetben, és igen, szerettem az exemet, nagyon. De valami eltört. Nem úgy működik ez ilyenkor, hogy néhány tali után ott folytatjuk, ahol abbahagytuk. Ha te ezt nem tudod megérteni és elfogadni, akkor inkább hagyd békén.

#1 voltam

2021. júl. 28. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
De amúgy ezt akkor nem értem, 1 hónap kevés várásra 4 már sok. Akkor mennyi az amit másik szerint érdemes várni?
2021. júl. 28. 16:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!