Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Meddig éri meg harcolni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig éri meg harcolni egy férfi miatt? Teljesen hülyét csinálok magamból?..

Figyelt kérdés

Tudom, hogy ezt egyedül én tudom eldönteni, de sokat segítenek mások véleményei,bár nem befolyásolnak, mert idáig is a szívem szerint döntöttem. Egy és fél évet voltunk együtt,össze is költöztünk. Az utolsó hónapokban sokkal több lett a vita, stresszesek voltunk a munkánk a vírus és az erőfeszítések miatt, hogy a kapcsolatunk tökéletes legyen. Éreztem, hogy valami nincs rendben és rövidesen ki is derült, hogy elkezdett az exével kommunikálni újra. Állítása szerint mindkettőnket szereti,de nem lenne igazságos ha most bármelyikünkkel folytatná. Tehát szakított azzal az indokkal, hogy ő többet nem bánt meg engem és senki mást se, neki egyedül kell leélnie az életét, neki most így jobb,nyugisabb az élete.

Engem nagyon megviselt a dolog,semmiért nem tudok rá haragudni és végül előállt a szakítás után néhány héttel egy olyan helyzet közöttünk,hogy összejárunk,az én ötletem volt ő pedig egybol belement.Voltunk együtt nyaralni,elvitt ebédelni,programozunk,minden héten találkozunk és olyankor ugyan olyan mint mikor két ember együtt jár... kézfogás meg minden.

Viszont nem akar kapcsolatot addig amíg 100%-osan nem tud benne lenni. Azt mondja nem érti miért nem tudok várni, meg, hogy ő nem mondja azt, hogy soha nem leszünk már együtt de ő most még egyedül akar lenni.

Tudom, hogy beszélget más lányokkal, bár azt mondja csak unalomból. De azt is tudom ,hogy az exével is beszél, de erre is azt mondta,hogy próbálkozik találkozni vele viszont mindig lerázza...



2021. júl. 30. 13:28
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
98%
Tipikus esete annak, hogy amíg nem találja meg az igazit, addig veled is elvan.
2021. júl. 30. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
98%

Talonban tart. Ha valaki együtt akar lenni a másikkal, akkor nem keres kifogásokat.

Neki ez nagyon kényelmes helyzet, hisz te futsz utána, neki semmit sem kell érted tennie. Ráadásul még téged néz hülyének, hogy miért nem tudsz várni. Mire is? Amíg ő az "unalomból" fűzött csajok közül nem talál valakit, te pedig repülsz, mint egy szaros gatya? Na, ezt ne várd ki.

2021. júl. 30. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

Én érzem és tudom, hogy ő az igazi és ezzel tisztában is van. Elég nehéz múltja van, nem bírja a stresszt... Én nem gondolnám, hogy így kiszúrna velem, pláne, hogy azt mondta nem akar bántani.. Úgy gondolom akkor inkább véget vetne minden kapcsolatnak közöttünk..

Viszont azt kijelentette, hogy ő már nem harcol, lesz ami lesz, a kapcsolatunk elején eleget harcolt..

2021. júl. 30. 13:38
 4/18 anonim ***** válasza:
75%
Ugyanazt csinálja mint bármelyik átlag nő. Én simán asztalt boritanék és viszontlátásra, a lelki békém többet ér bárminél, plusz megadom magamnak a lehetôséget h jobb partnerem lehessen. De mivel nő vagy, szinte garantált h még jóideig bennemaradsz mert lételemed a dráma és kiszámithatatlanság.
2021. júl. 30. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
97%
De miért vetne véget minden kapcsolatnak? Azt írtad, te kerested fel újra. Ha épp unatkozik, akkor találkozik veled, elüti a szabadidejét, kényelmes helyzet. Én a helyedben nem tepernék utána, mert csak teljesen felőröl, hogy nem kapsz vissza semmit. Voltam ilyen helyzetben, nem ajánlom.
2021. júl. 30. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

5/5

Én szabom meg, hogy mikor találkozunk és mivel tudom, hogy sokat dolgozik és a lakáshoz is van még kulcsom, mivel nem kellett kipakolnom, így nagyjából tudom, hogy nem unalomból találkozik velem, vannak érzelmei irántam ez egyértelműen látszik és szerintem egy férfi nem játszaná meg.

Van hogy minden második nap találkozunk

2021. júl. 30. 13:47
 7/18 Senior Séf ***** válasza:
97%
Tudod, kérdező, a világon minden pótolható. Kivéve az elvesztegetett időt. Te pedig most pontosan az idődet vesztegeted, ahelyett, hogy szednéd a sátorfádat, és megkeresnéd azt a pasit, aki igazán tud szeretni.
2021. júl. 30. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
67%
#7 a nők eleve a világ legnagyobb időpocsékolói
2021. júl. 30. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem meg az exével is járkál össze, vagy randizgat másokkal is, és mivel rájött, hogy így is elérhető vagy meg kapható kb mindenre, amikor hiánya van, nem törteti magát hogy kapcsolatban legyen.


Belegondolsz minek is legyen? Kap szexet, törődést, figyelmet és még csak le se kell kösse magát és ő mossa kezeit, ő zingli, ő nem csalt meg senkit.


Itt a probléma az, hogy ugyanúgy megengedsz neki mindent, következmények nélkül. És igenis lenne okod emiatt haragudni. Max majd később fogsz, mert hülyének néz épp masszívan.

2021. júl. 30. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Kerdezo, teged most maximalisan kihasznalnak. Akkor is, ha ezt nem igy eled meg. Tudod mikor fog ez az ember harcolni megint? Amikor az osszes nocske kidobta, akit eppen hulyitett, az exet is beleertve. Azt meg felejtsd el, hogy o az igazi. Az igazi az, aki veled van, es viszonozza azt, amit toled kap. O se nincs veled, es nem is viszonozza, legfeljebb reszben. Ezert is irtad ki a kerdest. Sajnalom, de masik igazit kell keresned, o egy kicsit sem rendes es egyaltalan nem oszinte. Behalozott es te keptelen vagy menekulni. Neked nincs feladatod ezzel az emberrel. Se megmenteni nem tudod, es igen, a varni ra is orbitalis red flag. Varjon ra az, akinek ket anyja van. 20 ev az 7000 nap. Hany napot szeretnel szanni erre a szerencsetlenre, hogy meghozza a dontest, hogy kegyeskedik-e veled elni, vagy sem? Eddig mennyit aldoztal mar ra? Villamgyorsan elrepul az elet es ez egy olyan valuta, amit senki nem tud neked adni. Lepj ki ebbol a dologbol.
2021. júl. 30. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!