Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Miért viselkedik így a párom/e...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért viselkedik így a párom/exem? Mentális probléma lehet?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

28 évesek vagyunk, és szeretnék segítséget kérni, hogy a barátnőm, miért viselkedik így, nem tudom hogy van e rá ésszerű magyarázat, de remélem van aki tapasztaltabb hasonló ügyekben. Tanácstalan vagyok.


Történet: 2015ben ismerkedtünk meg azóta rengetegszer szakított velem én ő vele soha. Voltak kisebb és nagyobb szünetek és volt amikor talált mást úgy, hogy közben engem szeretett és velem is tartotta a kapcsolatot, ami beszélgetés volt csak, de napi szinten, és egyszer több is. Majd újra összejöttünk.


Cirka 1 hónapig volt az illetőkkel. Soha nem veszekedtünk, mindig szépen és kedvesen beszéltünk egymással, és váltunk el, és ami a legrosszabb tudom, hogy szeret és én is szeretem őt (ha nem is fellángolással de hiányzunk egymásnak). Még ennyi idő és ezek után is, és ő valahogy úgy érzem hogy jobban is, mint lassan én őt. (Én már sajnos nem bírom. Jelen pillanatban 20 feletti a szakításunk száma, ez alatt 3 barátja volt.)


A szakításokról annyit, hogy soha semmi komoly indok nem volt. Az utolsó, hogy elköltözött, azért volt, mivel nem szóltam hozzá. Ő szint úgy 2 napig (azt hittem csak egyedül szeretne lenni). 2 nap után bejelentette, hogy költözik ő ezt nem bírja. Előtte semmi baja nem volt, és azt akarta, hogy vállaljunk gyereket (3 nappal szakítás előtt). Majd 4 hétre rá szintén talált mást, de akár hányszor találkozunk láthatóan rajong értem, és mielőtt összejött a mostani sráccal komolyabban össze is gabalyodtunk, közvetlenül mielőtt összejött vele. Szerintem pótlékot keresett. Azóta napi szinten keres ír, tény lassan válaszol/reagál az üzenetekre, de mindig keres, hogyha nem válaszolok neki.


Én ezt már nem bírom, és ameddig tudtam kitartottam mellette összeszorított foggal.


Mikor szakítás után összejöttünk többször megkérdeztem, hogy miért csinálta, erre a válasza az volt, hogy rengeteg rossz gondolat volt a fejében, elborult az agya, hogy nem illünk össze, nem passzolunk...

Ezekben a tisztább pillanatiaban, mondta hogy tudja hogy hülyeség mert összeillünk, és úgy szeret mint soha senkit és sajnálja hogy ilyen, de van hogy elkattan és sokszor próbálja visszatartani de van amikor már nem megy neki.


A problémák és mint mondtam jelentéktelenek, soha nem tudtuk megbeszélni, mert egyszerűen nem lehetett vele, hiába ültem le vele... ez ment éveken keresztül..inkább szakított velem. Én mindenben partner vagyok, és ha a párom szeretne valamit, minél hamarabb próbálok a kedvére tenni, ez legyen tárgyi vagy élményi alapú dolog (pl.:utazás), szeretek örömet okozni neki és boldognak látni. Én úgy gondolom minden problémát meglehet velem beszélni, de ha nincs kommunikáció maximum csak találgathatok, hogy ő mit is akar. Igazából én valami mentális problémára gondoltam, de teljesen tanácstalan vagyok, és már beleőrültem.


A közös cuccok, amiket felépítettünk az összeköltözésünk óta, spórolt pénzek is szétosztva stb. Lényegébe mindent eldobott, szétzúzott.. Azóta bulizik és szórakozik, és szintén napi szinten tartja velem a kapcsolatot, amíg ezzel a sráccal össze nem jött állandóan átjárt és mindennap rám írt. Most már kevésbé, de így is keres. Én őt egyáltalán nem.


Köszönöm előre is a segítségeteket!



2021. júl. 30. 17:16
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Fuh, nagyon sajnálom, rendes srác vagy. Jobb lenne neked megszabadulni tőle, mert kihasznál. Te vagy a mindig elővehető jolly joker, a biztos pont, aki a huszadik szemét huzasa után is visszafogadja és a kedvére akar tenni. Mivel nem ismerem se a barátnőd, se téged, nem tudom megmondani, hogy mentális problémája van-e, neked viszont az lesz, ha ez így megy tovább. Miért félsz kidobni ezt a nőt? Mi olyan különleges benne, azon kívül hogy folyamatosan elhagy, megcsal, kihasznal?
2021. júl. 30. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem mentális probléma, egyszerűen csak kihasznál, mert veled bármit meglehet tenni. Sajnálom.
2021. júl. 30. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy 1-es mondja.. ezt megcsalásnak és kihasználásnak hívják.


Teljesen mindegy hogy nevezzük, sajnos ez a helyzet :(

2021. júl. 30. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%

Ha anyagilag sem önálló, akkor NE HAGYD MAGAD! Van legalább munkahelye, vagy próbálkozik elhelyezkedni?


Szülei mit szólnak ehhez a helyzethez? Ismered azokat a családi körülményeket, ahonnan jött? Milyen mintát látott otthon?

2021. júl. 30. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%

#4


Ez a nő ha anyagilag önálló lenne akkor is ilyen fehérmáju lenne, így a háttérsztorija teljesen érdektelen.

2021. júl. 30. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi, de ha ennyire hülye vagy megérdemled, hogy ez a nő ezt csinálja veled, akár többször is.
2021. júl. 30. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%

Hestegben befigyel a "párkapcsolat" szó. Húha... Hát ezt ne nevezzük annak, mert sértő a valódi párkapcsolatokra nézve.

Ez valami egészen fura kapcsolat, annyi bizonyos hogy a csaj rohadtul kihasznál téged, te meg adod alá a lovat..

Gyereket nehogy vállalj vele.

2021. júl. 30. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
85%

Bipolàris gyanús


De ha nem viszed el szakemberhez, aki tényleg megmondja a tutit, akkor csak szenvedni fogsz mellette.


Megmentőből àldozat leszel.

Egy ilyen partnerrel, így nem lehet tervezni, hogy akarsz gyereket?

2021. júl. 30. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%

Hát valami baja tuti van, mert épelméjű ember nem bántja szándékosan a másikat, nem szórakozik vele, nem lép le tőle ahányszor problémája van. De felesleges diagnózist felállítani. Sokkal jobbat érdemelsz, mert rendes férfinak tűnsz.

Velem is játszott hasonlót az exem, de basszus, 20x szakítani? Na ne, nekem ez már rengeteg lenne... Én 2x fogadtam vissza, 1x sem volt képben másik nő. Most, a 3.szakításunk már egy másik nő miatt történt, miatta dobtam ki. Próbált volna visszajonni, de már nem engedtem. Ez már nekem is sok. Kicsit becsüld már többre magad. A legszebb értékes éveid repülnek el egy ilyen lány miatt... Mert nőnek nem nevezném, már ne is haragudj.. Mit ad neked a bizonytalanságon kívül? Ez nem szerelem, nem egy romantikus drámában vagyunk basszus, vagy valami szappanoperában. Aki szeret, az NEM megy el. Pláne nem 20x csesszemeg...

2021. júl. 30. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
54%
Jól csinálod. Békén kell hagyni. Ha meg visszajön, akkor támogasd, ennyi. Ne aggódj, a végén rád marad:)
2021. júl. 30. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!