Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Elrontottam mindent, csak ki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elrontottam mindent, csak ki akarom írni magamból?

Figyelt kérdés
Csak muszáj kiírnom magamból, ha valakit nem érdekel kérlek ne olvassa. Elrontottam egy kapcsolatot, nő vagyok, és egyfolytában magamat ostorozom.. tudom, előfordul az ilyen, és tanuljak belőle.. de ennyire senkit nem szerettem még, és csak magamat okolhatom, hogy vége. Ne írjátok, hogy hátha meg lehet menteni még, mert nem lehet. Neki már más van, családot terveznek. Én pedig hónapok után se tudom elfelejteni, pláne így, hogy én vagyok az oka annak, hogy kiábrándult belőlem.. hogy miért? Mert egy idegbajos hüe p. voltam, mert túlságosan érdekelt, és mindenen felkaptam a vizet. De megváltoztam volna miatta, csak nem volt hajlandó velem ezt megbeszélni, és végül teljesen megutált.. tudom hogy gáz voltam, igen, tanultam belőle, de nem tudok rajta túllépni. Más is van, aki ennyire elrontott egy kapcsolatot, és ennyire megbánta, és már nem lehetett visszacsinálni? :(
2021. júl. 31. 21:22
 1/9 anonim ***** válasza:
81%

Igyunk valamit és bulizzunk! 🤠

F

2021. júl. 31. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
77%

Been there, done that. Viszont utólag rájöttem, hogy jobb is így. Találtam olyat, aki mellett nem jött ki az idióta, hisztis oldalam, hanem sokkal inkább az, amire büszke vagyok. Attól, hogy elszúrtad a kapcsolatot valakivel, akit nagyon szerettél, nem jelenti azt, hogy nem lesz másik, akit jobban fogsz szeretni ÉS még jó hatással is van rád :) Nekem is beletelt jó pár évbe, de sikerült, és ez a lényeg. Ha pedig nekem sikerült, másnak is sikerülhet, mert semmiben nem vagyok kiemelkedőbb, mint bárki.

Szóval fel a fejjel. Gyászold meg, amennyire szükséges, aztán haladj tovább előre. Ha másból nem, akkor lendületből.

2021. júl. 31. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
94%
2 emberen múlt , múltat megvàltoztatni nem lehet
2021. júl. 31. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
80%
Szia! Hasonló cipőben járok, én is sokáig magamat hibáztattam, de aztán rájöttem, hogy ketten rontottuk el. Nem csak én voltam a hunyó. Hidd el, nálatok is így volt. #2 jól mondja, a megfelelő társ teljesen mást fog majd kihozni belőled, úgyhogy csak előre tekints már, ne vissza!
2021. júl. 31. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
A négyes és a kettes is jól mondja. Nyugodj meg ,zárd le, kezdj egy tiszta lapot, légy maga biztos és önazonos,az aki beléd szeret az így szeret ahogy vagy, és valóban észre fogod venni hogy jobb ember leszel mellette idővel. Hajrá föl a fejjel 👍
2021. júl. 31. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanígy voltam az első exemmel. Ma már egyáltalán nem bánom, hogy szétmentünk, és te is eljutsz majd erre a pontra.
2021. júl. 31. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
10%
Megérdemelted.
2021. júl. 31. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező! Nem tudom pontosan, hogy milyen volt a kettőtök kapcsolata, mik és hogyan csúsztak el, viszont a következő dolgokat tudom javasolni:


Először is, gondolj bele, hogy valóban te tehetsz egyedül az egészről, vagy az exednek is voltak hibái, rossz húzásai, volt-e benne kezessége, hogy úgy viselkedtél, ahogy? Ezt azért írom, mert szakítás után hajlamosak vagyunk magunkat okolni, hiszen sokkal könnyebben fel tudjuk dolgozni, ha (azt hisszük, hogy) nálunk van a kontroll, illetve az ex idealizálására is hajlamosak vagyunk, mert ettől véd meg minket az agyunk a fájdalomtól. Ezt egyébként nemcsak én mondom, hanem a pszichológia is. Nagyon ritka esetben van olyan, hogy egy szakítás csak és kizárólag az egyik fél hibája, talán ha reálisan belegondolsz, nálatok sem ez történt.


Másodszor, egyik hozzáértő ismerősöm mondta, hogy ha valakit megbántunk egy kapcsolaton belül, az azért van, mert valamilyen szükségletünk nem teljesül. De még ha nem is feltétlenül szükséglet, valamilyen okra vissza lehet vezetni. Lehet, hogy valamilyen gyerekkori trauma áll a háttérben, de az is lehet, hogy a párod hozta ki. Mindenesetre érdemes lehet megnézni, hogy nálad mi volt ez a kiváltó ok, hogy legközelebb felismerd. Pl. az én legutóbbi kapcsolatomban én is eléggé idegbajos és irritábilis voltam, de az egész gyakorlatilag amiatt alakult ki, mert a srác bizonytalanságban tartott, és mindig elég rendesen adta alám a lovat.


Ha ezek nem segítenek, vagy továbbra is van benned megbánás, és nem tiltottátok le egymást az exeddel, majd ha lehiggadtál (!), esetleg bocsánatot kérhetsz tőle üzenetben.

2021. aug. 1. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, utolsó igen igazad van, ő is hibás volt, csak ha én nem csinálom ezt, hanem türelmesebb vagyok vele, akkor nincs ez.. de valóban ő adott okokat a viselkedésemre:(
2021. aug. 1. 07:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!