Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Honnan tudhatom, hogy tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudhatom, hogy tényleg szakítani kellene és nem csak hiányzik az újdonság?

Figyelt kérdés

26/F vagyok, 2.5 éve vagyunk együtt, párom pedig egy olyan nő, akinek rengeteg férfi örülne, konkrétan minden olyan tulajdonság meg van benne, ami egy hosszútávú kapcsolathoz szükséges + brutálisan elítéli a megcsalást, szóval a hűség miatt se kell aggódnom (anyukája gyerekkora óta szidja a hűtlen férfiakat neki).

A rengeteg pozitív tulajdonságától eltekintve, sajnos a mostani párom eléggé hasonlít eddigi exeimhez jó néhány tulajdonságban, pl vidéki egyszerű lány, házias, férfiasabb stílusú személyiség és öltözködés, stb... Most hogy már együtt is lakunk egy ideje és kezd komolyabbra fordulni a dolog, elkezdtem folyamatosan azon filózni, hogy nekem nem egy ilyen típusú nő kéne, hibát követek el és lehet jobban járnék ha szakítanék. Sajnos annyira nem alaptalanak ezek az érzelmek, mert bármikor amikor bejött (szexuálisan és/vagy érzelmileg) egy csaj, az tutira az eddigi exeim teljes ellentéte volt. Tehát legbelül elég biztosan más nők az ideáljaim, viszont valahogy sose sodort még össze az élet ilyen nőkkel. Épp ezért tartok attól, hogy lehet csak a csábító ismeretlen miatt szeretnék más valakit magam mellé, de aztán rájönnék, hogy nekem még se jönnek be ezek a csajok, és eldobnék magam mellől egy csodálatos nőt. Ha pedig nem szakítok, akkor félek, hogy 10 év múlva megbánom a döntésem.



2021. aug. 1. 00:11
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Szakítanod kellene, az ő érdekében, és biztos lehetsz, hogy meg fogod bánni, nem 10 év múlva, hanem 1-2 hónap múlva!

Megdughatsz 100 "csábító ismeretlent" nem leszel ettől boldog.

2021. aug. 1. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Érhet téged még egy-két meglepetés, ha azt hiszed, egy sose csalna meg valaki. De nem is ez a lényeg, hanem hogy nem szerelemből választottad, ami elég szánalmas.
2021. aug. 1. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
50%
Annyi jutott eszembe, amitől teljes mértékben elhatárolódom, hogy ilyen prosztó kispcsnek nem való nő. De természetesen ez csak a trollén mondja. Bővebben, a kulturénem azt mondja, hogy azért gondold végig még és ha nem akarsz komolyat, akkor tökmindegy, hogy milyen komoly csajod van, azt el kell engedni. Ha úgy érzed, hogy a mostani csajod annyira jó, amennyire leírod, akkor is vannak bajok, mert ez mindig feszélyezni fog. Másrészt viszont egy jó nő mindig inspirál, ha a saját szintedre lemennél, akkor lehet nem motiválna és eleresztenéd magad, amiből meg lehet az lenne, hogy az alacsonyabb szint is sggbe rúgna és elhajtana. Ezt fejben kell eldönteni, én tudnám mit tegyek.
2021. aug. 1. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Társas életre alkalmatlan vagy még.

Ülj le vele és beszéld meg mi az amit hiányolsz belőle tőle, ha megérti akkor változtat rajta ( mert szeret ) ha nem akkor szabad vagy. Ennyire egyszerű.

2021. aug. 1. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Én csak azt nem értem, hogy hogy tudtál sokadszorra olyan nővel összejönni, aki számodra nem nőies?

Tipik nőies nőként értem, hogy ez lelombozó, csak azt nem, hogy vele miért jöttèl össze, ha más típusra áhítozol?

2021. aug. 1. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem lehet úgy élni, hogy "mi lesz 10 év múlva", "mi lesz ha jönnek az ufók", "mi lesz ha meglát a Jolikanéni reggel" stb. Tetoválást sem úgy csináltat az ember, hogy "mi lesz ha 40 év múlva elkezd ráncosodni". Ezen is érdemes elgondolkodni.
2021. szept. 10. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

6, Teljes mértékben igazad van!


Engem az lep meg, amikor emberek úgy gondolkodnak, " mi van ha x hónap múlva már nem akarok tőled semmit". 🙂

2021. szept. 16. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!