Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan lehet túlélni a szakítást?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet túlélni a szakítást?

Figyelt kérdés
Kidobott tegnap a barátom, mondván nem szeret engem. (amit éreztem is). Én nagyon szeretem őt, tökéletes számomra és nem volt rossz a kapcsolatunk. Hogyan lehet ezt feldolgozni? Még mindig él bennem a remény, pedig tudom, hogy nem fog visszajönni,

2021. aug. 21. 23:45
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Foglald le magad hobbival, tanulással, barátokkal. A lényeg, hogy ne legyen időd ezen kattogni
2021. aug. 21. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
76%

engem egy hete hagyott el a barátnőm

azóta mással van, talán 1 nap se telt el

belehaltam és folyamat pusztulok is h tudom h mással van

nekem is ő volt a tökéletesen minden szempontbol, ő volt a mindenem és a jövőm is

nem alszom eszem mindenem fáj és már 5kg fogytam, és ez csak rosszabb lesz szerintem

mondják h bele lehet halni ebbe hát én fogok is lassan

Sajnos nem tudsz ellene tenni, adsz magadnak egy kis időt. És vársz, de ha azt mondta nem szeret nem fog visszajönni max ha szexelni akar. De neked kell erősnek lenne, és ha az utobbival probálkozik nem belemenni mert akkor te leszel még jobban szét törve még ha addig is jó neked míg vele vagy.

Talán majd jön valaki aki a helyébe lép, reménykedsz h ez minél hamarabb rád talál :(.

2021. aug. 21. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

"mondván nem szeret engem. (amit éreztem is). Én nagyon szeretem őt, tökéletes számomra és nem volt rossz a kapcsolatunk."


Itt némi ellentmondást érzek!

Hogy lehet "nem rossz" egy kapcsolat, ahol az egyik fél azt érzi,nem szeretik?

2021. aug. 22. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
95%
Lefordítom, rossz kapcsolatod volt, és nem szerettek. Ha 1-2 hét elmúlik, akkor leeseik a tantusz.
2021. aug. 22. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
72%
Ez a "tökéletes volt számomra" annyira hülyeség. Nem, nem volt. Ha olyan ember lett volna, mint amit a kapcsolatban mutatott akkor pl. kedves 2-es, nem lett volna 1 nap múlva mással. Kicsit gondolkodjatok, hogy ilyen esetekben nagy része teljes színházi előadás a kapcsolatban, nem is ismered igazán azt az embert. Nem lehet tökéletes számodra, csak te szeretnéd, hogy az legyen.
2021. aug. 22. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Csak az idő múlása segít. Addig is éld az életed. Én is ezt teszem. Vannak rosszabb napok nálam is, de majd elmúlik.
2021. aug. 22. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!