Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Oké, hogy kell tovább lépni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Oké, hogy kell tovább lépni egy kapcsolaton ha még szereted, a gyermeked apja közben tudod hogy egy nárcisztikus személy? (Azon kívül hogy az idő mindent megold ) Többet dolgozom, több hobbim van, barátok + kicsivel közös kikapcsolódás, de kevés

Figyelt kérdés

2021. aug. 24. 03:18
 1/10 anonim ***** válasza:
96%
Gondolj arra, hogy mellette nem lennél boldog. Most éled az életedet, nincs, aki megkeserítse. Elvégre nem véletlenül mentetek szét.
2021. aug. 24. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
94%
Gondolj arra, ami rossz volt, és hogy adsz magadnak, és a gyerekednek egy esélyt a boldogabb életre, normális gyerekkorra.
2021. aug. 24. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
94%
A jó partner megtalálása nem kevés idő.
2021. aug. 24. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
25%

"nárcisztikus"


Úgy dobálóztok itt ezzel a szóval/kifejezéssel, mintha tudnátok mit jelent.


Nekem is gyakran a fejemhez vágták, csak azért, mert határozott férfi vagyok, tudok/merek dönteni, nem csicskulok, hanem van önálló véleményen, és tudom, hogy hol a nő helye.

2021. aug. 24. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
95%

4 leírásod alapján nem nárcisztikus vagy, hanem csak egy hülye barom.

Bár ezzel sem dicsekednèk…

2021. aug. 24. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Erre nem lehet mit írni. Akármit csinálsz eszedbe lesz folyamatosan vagy eszedbe jut pillanatokra mindegy mert szereted. Teljesen tök mindegy mit csinálsz ez majd valóban idővel fog múlni. Mondanám hogy ismerkedj de ilyenkor nem nagyon kíváncsi az ember más pasikra.
2021. aug. 24. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Úgy, hogy muszáj. Tudatosan kell túllépni. Az ember nagyon sok mindent kibír, így te is ki fogod ezt.


Egyébként nem vagy nyugodtabb a nárcisztikus nélkül? Nem tudom, hogy az én exem is az volt-e, vagy simán energiavámpír, de nagyon megnyugodtam nélküle.

2021. aug. 24. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 1Léna ***** válasza:

Nárcisztikus? Vajon Ő is tudja? Felismerte? Akar-e változni? Elfogad-e segítséget? Kötődik-e hozzátok?

Szeretnéd-e helyreállítani a kapcsolatodat vele?

A válaszok segíthetnek abban, hogy meghúzd a határokat akár vele, akár nélküle. Az hogy szereted az természetes, hiszen vannak közös élményitek és van egy gyermeketek.

A szeretet nem ér véget akkor, ha nem értünk mindenben egyet valakivel.

A szeretet megtalálja azokat a területeket amiben egyetértés van. A másikat bosszantó irritáló területeket, pedig lehetőleg elkerüli. Csak azokban a témákban ütközteti álláspontjait, ami nélkülözhetetlen.

A gyermekeinkkel mindig képesek vagyunk toleránsabbak lenni. Ez segíthet az önkontrolunkban. Amit képesek vagyunk a gyermekünknek elnézni, mert szeretjük, azt elnézzük-e a társunknak is?

Ez azért fontos kérdés, mert elvileg egy társsal hosszabb ideig élünk mint a gyermekeinkkel. Egy stabil párkapcsolat fészkében a gyermekeink magabiztosabb felnőtté cseperednek.

2021. aug. 25. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Önismeret, ez az egyetlen ami segít tovább lépni, mert ezáltal megismered újra önmagad, hiszen egy nárcisztikus a régi énedet "kinyírta". Újra fel és meg kell ismerd önmagad, ezáltal helyére kerül minden, ettől leszel erős és magabiztos és többé már nem lesz hatalma feletted. :)
2023. máj. 3. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

8as.. te nem az exem vagy?? 😂😂

Viccet félre téve.. túl vagyok rajta!

Többször próbálkozott be azóta, és újra elkezdte a kis játékait, amivel korábban manipulált és kb mintegy hipnotizált.. ba ez már nem hat.

Ráadásul néhány hónapja megismertem azt a férfit, aki egész más.

Vele boldog vagyok, remélem így is marad minden. ☺️

2023. máj. 5. 21:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!