Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítás után hogy tegyem túl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás után hogy tegyem túl ezen magam?

Figyelt kérdés
Nagyon hosszú sztory..most nem is ez a lényeg.De felhoz olyanokat,amiket állitolag mondtam,de teljesen elferdítve.Pl.a volt párom azt mondta,hogy megakartam szabni,hogy mennyire szeresse a keresztlányát.Nekem is van egy fiam és Egyszer beszélgettünk arról,mennyire szereti,milyen viszonyban vannak.Nem tudta kifejezni és kerdeztem,hogy mégis mit érzel?Elfogadtad?Vagy Kb úgy mint a keresztlanyat?Erre mondta,hogy őt jobban..és mondtam ez érthetö,hisz ő vérrokon és születésétől ismered.Aztan volt pár olyan dolog ami rosszul esett.Pl mindig az én fiamra szólt rá,ha nem is ő volt a "hibás".Hogy most ebböl következtette ki ezt a dolgot,mert azt gondoltam,hogy lehetne igazságossabb.Erre írta szakítás után,hogy kezeltessem magam,mert megakartam szabni,hogy mennyire szeretheti a keresztlányát.Nem voltam soha féltékeny,csak nem akartam,hogy a fiam másodhegedűs legyen.

2021. aug. 28. 14:23
 1/4 A kérdező kommentje:
Más is átélte már,hogy azt mondta a volt párja,hogy kezeltesse magát?Hogy beteg vagy,nem vagy tiszta és hasonlók?Ezt nem azért írta,hogy megalázzon,bántson?
2021. aug. 28. 14:26
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem szakításnal,az odavezető úton,és azt követően sokmindent a másik fejéhez vágnak ha elmérgesedik a viszony.
2021. aug. 28. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Sok ember élvezi, hogy szakításnál bele rúgjon a másik félbe. És minél nagyobbakat. Ez az ő személyiségüket tükrözi.
2021. aug. 28. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Gaslighting, pont ez a lényege, hogy összezavarodj
2021. aug. 28. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!