Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Le szoktátok csekkolni az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Le szoktátok csekkolni az exetek új párját? És szoktátok összehasonlítani magatokat vele? Pl: hogy jobban néztek ki, jobb a munkátok?

Figyelt kérdés

Vagy csak én vagyok ilyen?

Most lett a legnagyobb szerelmemnek új barátnője, megnéztem a lányt és nyugtáztam, hogy azért munkahelyileg sokkal magasabb helyen vagyok, sokkal komolyabb egyetemet végeztem, külsőleg azért nagyon nagy a hasonlóság, de magamat mondanám szebbnek.

Szoktatok ilyet csinálni?


2021. szept. 11. 22:03
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Mèg régebben igen,de ràjottem hogy semmi értelme , tovább kell lépni minden téren.
2021. szept. 11. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Régebben, bár az első exemnél nyilvánvaló volt, hiszen vele csalt meg és lebuktak. :D Nem volt szebb, mint én de ez nem k-rva mindegy, ha őt választotta? Lehetsz akármilyen jó, mégis a másikkal van együtt.

Tehát nem értem ezt a fajta logikát.

Egyáltalán nem nézem vagy 10 éve ezeket, viszont a kedves anyukám/barátaim valamiért szükségét érzik, hogy átküldjék ezeket az infókat. Más amúgy szokott ilyet tapasztalni?

2021. szept. 11. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
21%

Hány éves vagy?

Én szoktam ilyent csinálni.. és bosszúból még jobb pasikkal jövök össze mint az ex.. (külső/anyagi..)

2021. szept. 11. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

25 vagyok.

Én szakítottam a fiúval, úgyhogy annyira nem viselt meg, csak jó tudni hogy bomba ex vagyok

2021. szept. 11. 22:15
 5/10 anonim ***** válasza:
83%
Oooké... Elég fura, hogy csekkolgatod egy olyan ex új nőjét, akit te tettél ki. Bár az is fura, hogy mindeközben legnagyobb szerelmednek vallod. Mármint ha annyira túlvagy rajta, nincs jobb dolgod? Ha meg nem vagy túl rajta, minek teszed az agyad? Szerelmes ember nyilván csinál baromságokat. De teljesen mindegy, szebb, vagy jobb vagy bármilyen szempontból exed új nőjénél. Mert már az exed. És azzal a valaki mással tervezi az életét. Tedd túl magad ezen.
2021. szept. 11. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
67%
Én is csinálom, függőséget okoz.
2021. szept. 11. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Igen, szerelmes voltam, és én szakítottam vele. Mivel annyira egy beképzelt alak volt, nagyon el volt szállva magától, de én ezt a rózsaszin ködtől nem láttam.

Havonta 1-2 alkalommal ránézek az exeimre mi a helyzet, azért csak egymás életeinek a részei voltunk.

2021. szept. 11. 22:45
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
nem érdekel.. aki az életben megragad bárhol is, az nyomorra van itélve..
2021. szept. 11. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
95%
Nem, mert le vannak tiltva :D
2021. szept. 11. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Pont lesza., mert túlléptem az exemen - veled ellentétben ;)
2021. szept. 13. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!