Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogy lehet tullepni egy nagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet tullepni egy nagy szerelmen, ha az en hibambol lett vege?

Figyelt kérdés

7 ev utan szakitottunk a parommal, nem szeretnek alszent lenni en vagyok teljes mertekben a hibas en rontottam el, mert nem becsultem meg. Annak ellenere hogy o korrektul tobbszor figyelmeztetett, hogy ez igy nem lesz jo es rossz fele megyunk, valtoztassunk.


Mindig jo volt hozzam, es mindent megkaptam tole amire egy ferfi vagyhatott (szeretet, biztonsag, torodes, figyelmesseg, jolet stb.)


A lenyeg, hogy mikor szakitottunk talan nem is fogtam fel mit vesztek, aztan ahogy telt az ido (ennek durvan mar 4 honapja) mindig eszembejutnak azok a pillanatok amiket elrontottam az evek soran. Ugy erzem kezdek total BECSAVARODNI bevillanak ezek az emlekkepek es a buntudat mardos kozben.


Mondhatni egyutt nottunk fel 17 eves korom óta vele voltam, barhova megyek minden ra emlekeztet...



Ugy erzem total kicsuszott az eletem iranyitasa a kezembol...Sajnos a baratok is lemorzsolodtak kozben, igy sokat vagyok egyedul, igy sokat agyalok a hibaimon es mindig visszaesek.


Igen, tanultam a hibaimbol, de ez mar nem segit sajnos... Orulnek, ha esetleg valaki megosztana a tapasztalatait, ha atelt mar hasonlot es talpra allt.


27\F



2021. szept. 27. 20:00
 1/7 anonim ***** válasza:
76%
Idővel jobb lesz.. találj valami elfoglaltságot..
2021. szept. 27. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj, én nem vagyok egy nagy matekos, de ha 17 éves korodtól voltál vele 7évig, és 4hónapja szakitottatok, akkor te nem 27 éves vagy.
2021. szept. 27. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
80%

Én is furcsállom a számokat, de biztos csak elírtad. Mindegy.


Majd jön más. Csúnya, de így van. Ha ő lett volna úgymond az igazi, és igazán vele képzelted volna el a jövődet, akkor a hét év alatt már tepertél volna, főleg így, hogy még többször jelezte is, mi a probléma. Nem volt elég fontos a számodra, most is inkább a megszokott hiányzik szerintem.

2021. szept. 28. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
17 éves kora óta együtt nőttek fel. Azt egy szóval sem mondta, hogy azóta járnak
2021. szept. 28. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Általánosságban elmondható, körülbelül fele annyi idő szükséges feldolgozni a szakítást, mint amilyen hosszú volt a kapcsolat. Pozitív vagy negatív irányba befolyásolja az élethelyzeted, szociális kapcsolataid, elfoglaltságod és személyiséged.


Amennyiben úgy érzed évek múltán se vagy képes feldolgozni, nincsenek barátaid, ismerőseid, akivel átbeszélhetnéd a dolgokat, keress fel egy pszichológust, aki segít!

2021. szept. 30. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Az hogy te vagy a hibás az közel sem biztos. Annak általában oka van, hogy úgy viselkedtél ahogy.

Többszöri figyelmeztetés ellenére te "rosszfiú" voltál. Az exed rendőrt játszott a kapcsolatban? Te meg menekültél...arra neked kell rájönni, hogy miért.

2021. szept. 30. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
67%
Ez minden volt csak nem nagy szerelem. Csak egy első amin mindenki átesik. Szóra sem érdemes semmiség.
2021. szept. 30. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!