Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » 3 hónapja szakítottam a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

3 hónapja szakítottam a párommal.Azt hittem enyhülni fog a fájdalom..nem vagyok kezdő,de ilyen szerelemben nem volt részem.Nincs értelme nélküle élnem,meg akarok halni.Mit csináljak,hogy éljem ezt túl?32/N

Figyelt kérdés
Tudom,hogy jönnek a "hülye vagy meg menj pszihológushoz" stb kommentek,de nem birok túllepni..valaki tud segíteni,hogy lábalt ki belőle? Tényleg nem birom sokáig..

2021. okt. 14. 11:02
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Emlékezzél vissza, hogy miért szakítottál. Biztosan nyomós okod volt rá, ha szerelmesen megtetted.

A továbblépésre nincs csodaszer, csak a szokásos: töröld a közös üzeneteket, tiltsad le minden platformon, tűntesd el az emléktárgyakat, képeket. Fontos, hogy ne tudj véletlenül vele kapcsolatos ingert kapni.

Ami még segít, ha kitűzől magad elé egy új célt. Valami elérhető, de nehezet. Például, ha zongorázol, akkor egy új darab megtanulását. Amíg dolgozol ezen, elterel. Amikor meg elérted a célt, a sikerélmény feldob.

2021. okt. 14. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Lehet nem szerelmes vagy csak magányos.


Akármi a vége , egy napon úgy fogsz felkelni , hogy nem érzel semmit

2021. okt. 14. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Nem jól írtam..sajnos ő dobott engem..nem vagyok magányos,hanem szeretem úgy mint még senkit.Beiratkoztam jógára,elkezdtem futni,kirándulok a barátnőkkel..de nem megy..olyan vagyok,mint egy lélek nélküli test,nem akarok így élni.Igen eltüntettem minden közös cuccunkat,letiltottam,töröltem fb.stb,csak éppen az agyamból nem tudom törõlni.Meg fogok őrülni.
2021. okt. 14. 11:20
 4/16 anonim ***** válasza:
65%

egyetlen pasiért sem érdemes meghalni, magadat alacsonyítod le ezzel a szöveggel.

32 évesen ezt érettebben kéne kezelni.

2021. okt. 14. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Tapasztalat, hidd el egy napon felkelsz elmúlik az erzès.


Most szar csak ki kell tartani

2021. okt. 14. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
86%

Ha szorongsz nem korfuggő sajnos.


Ha lekotod magad hamarabb elmúlik , ha depressziószól elnyúlik

2021. okt. 14. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy fogsz megőrülni! Fiatal vagy, előtted az élet nagyobbik része. Ne gondold, hogy nem fog elmúlni. De el fog! Egy súlyos balesetből sem lehet 3 hónap alatt felgyógyulni! Jó az irány, jóga és barátnők! Esetleg olvass, de inkább tudományos irodalmat, ne romantikus regényt. Esetleg pszichológia témában, ami ilyen problémák feldolgozásában nyújt segítséget. Hajrá, menni fog! :)

F40+

2021. okt. 14. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
82%

Hobbi, séta, mozgás, néz olyan filmeket amik építő jellegűek, nézz szingli youtubereket akik élvezik az életet, miközben készségeket is tanulsz.


Illetve próbáld elővenni azokat az időszakokat amikor még gyerek voltál és gondtalan.


Hm amugy akiknek nárcisztikus volt a párjuk, azok szoktak ilyen fajta függőséget megélni kapcsolat után.

De valószínűleg nem ez van a háttérben, csak itt is olvastam ilyen kérdéseket, és kegyetlenul szenvedett az illető.


Ne hagyd el magad, hanem olyan hobbikat keress amik boldoggá tesznek. Próbálj ki új hobbikat is.

2021. okt. 14. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Mivel szeretted a 3 hónap még kevés a totális felejtéshez. Erre nincs jó tanács. Az idő fogja megoldani, ami lehet 1 vagy akár több év is. Nem vagyunk egyformák, mindenki másképpen és más idő alatt dolgoz fel egy szakítást.

Vedd körül magad emberekkel folyamatosan, próbálj mindig valamit csinálni, és az sem árt, ha van egy türelmes barátod, barátnőd, aki képes arra, hogy folyamatosan hallgassa a fájdalmadat. Nekem ez segített nagyon sokat a válásom után.

Elmúlik kérdező, de több idő kell még hozzá.

2021. okt. 14. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Egy valami fog mindent megoldani: az idő múlása!

Amit eddig csináltál, az jó.

Idővel elhalványulnak az emlékeid róla (sokszor meg is szépülnek) és már nem érzel semmi fájdalmat, úgy mint most!

Csak az idő segít!

Új társaság, sok elfoglaltság, meg amit a többiek is írtak!

2021. okt. 14. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!